Q24G2A Ekranın Altında Oluşan Çizgiler nedir?

A kalite bir kablo. Paugge almak durumu değiştireceğini sanmıyorum. Ugreen zaten kaliteli bir marka. Yine bir yere varamadık.
İki tavsiye sunacağım.
1) Servisin WhatsApp hattı veya mail adresi varsa video çekip durumunu özetçe gösterin ve denediğiniz yöntemlerin hiçbir sonuç vermediğini tek tek anlatın.
2) Farklı bir sistemde monitörü deneyin. Farklı bir evde farklı bir kablo ve sistem olsun.

İkinci seçenek tespit için. İlk seçenek değişim için.

Ben Ugreen HDMI denedim hocam farklı DP deneyemedim maalesef.

Bende de farklı bir sorun ortaya çıktı monitörden G-Sync'yi açınca ekranda değişik bir titreme oluyor yük binen oyunlarda. Normalde olmuyordu yeni başladı.(devamlı olmuyor) 1 saniyeliğine aşırı titreme oluyor 20-30 saniye sonra tekrar oluyor.

Bende de farklı bir sorun ortaya çıktı monitörden G-Sync'yi açınca ekranda değişik bir titreme oluyor yük binen oyunlarda. Normalde olmuyordu yeni başladı.(devamlı olmuyor) 1 saniyeliğine aşırı titreme oluyor 20-30 saniye sonra tekrar oluyor.

Farklı bir sorun değil işte o. Bizim yaşadığımız sorunla aynı. Tekrar tekrar olmasının sebebi oyunun 165 FPS altına inmesi. Üstünde iken olmuyor titreşim. O yüzden G-Sync kapalı oynuyorum 2-3 haftadır. Yüksek ihtimal bu modelde kronik bir sorun. Yaşamayanlarda var elbet.

Tecpro teknik servisteki monitörcü kişi pazartesi günü gelecekmiş. Arayıp bilgi alacağım.

Benim sorunum böyle bir şey.

Dosya Ekleri

• IMG_20230820_021531.jpg
    IMG_20230820_021531.jpg
    331,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı