Q6700 - GeForce 9500 GT sistem nasıl yükseltilebilir?

Xboot

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat halkı bugün size "20" yıllık PC mi tanıtacağım ama 20 yıllık mı orasını bilemem yıl 2022 olmuş ama ben daha bu sistemi kullanıyorum bu sistemi daha ne kadar hızlı yapabilirim? Sistem özellikleri bunlar.

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6700.
Anakart: Foxconn G41MXE/G41MXE-K
RAM: DDR3L 667MHz 2 GB 2X RAM aynısı 4 GB toplam.
SSD: Kingston 200 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500GT.
Bu sistemi kaç TL'ye satabilirim ya da ne güçlendirme yapabilirim ama bütçem 0 :D yorum yaparsanız sevinirim ayrıca parça filan takmadan PC'yi nasıl güçlendirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalga neden geçmemeyim imkansız bir şey soruyorsun hocam?

Yani o anlamda dememiştim hızlandırma diyerek yani HDD yer açabilirim bilgisayrının içindne hızlandırma filan o anlama diyorum ama neyse şöyle düşük bütçeli bilgisayar öneriri misin gereksirse çalışıp alırım

Oynamak istediğiniz veya oynayacağınız oyunlar nelerdir? Sistem değiştirmeye gerek kalınmayabilir. RAM'i 8 GB yapıp işlemciyi Q9300 gibi bir işlemci ile değiştirip yanına GTX 750 Ti gibi bir ekran kartı koysanız CS:GO ve LoL gibi oyunları rahat akıcı oynatır.

Oynamak istediğiniz veya oynayacağınız oyunlar nelerdir? Sistem değiştirmeye gerek kalınmayabilir. RAM'i 8 GB yapıp işlemciyi Q9300 gibi bir işlemci ile değiştirip yanına GTX 750 Ti gibi bir ekran kartı koysanız CS:GO ve LoL gibi oyunları rahat akıcı oynatır.
yani gta 5 gibi oyunlar minecraftta rahat fps alabiliceğim pc arıoyrum

Yukarıdaki bahsettiğim yükseltmeler ile iki oyunu da oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

750 Ti ile 1030 hemen hemen aynı seviyede oldukları için bu videoda da görebilirsiniz.

Geri
Yukarı