Q8200 9800 GT sisteme format atılmıyor

Mert486

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4 GB Kingstone RAM DDR2
SSD veya HDD modeli
Samsung 160 GB HDD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 9800 GT
Anakart
Gigabyte Award BIOS
İşlemci
İntel Core 2 Quad Q8200
Merhaba, bilgisayarıma Windows 10 yükleyip format atmak istiyorum şu an Windows 7 kullanıyorum. Ancak her denediğimde olmuyor. ISO denedim ekranın köşesinde beyaz çizgi yanıp sönüyor. Microsoft'un kendi toolunu deniyorum hata veriyor. Sonra ilk önce Windows 8.1 yükleyip Windows 10 yüklemek istiyorum ama nafile. Onu da Microsoft'un ISO'sunu aldım tool yoktu bu sefer de Windows logosunda kalıyor. Sebebi nedir?

Merhaba, bilgisayarıma Windows 10 yükleyip format atmak istiyorum şu an Windows 7 kullanıyorum. Ancak her denediğimde olmuyor. ISO denedim ekranın köşesinde beyaz çizgi yanıp sönüyor. Microsoft'un kendi toolunu deniyorum hata veriyor. Sonra ilk önce Windows 8.1 yükleyip Windows 10 yüklemek istiyorum ama nafile. Onu da Microsoft'un ISO'sunu aldım tool yoktu bu sefer de Windows logosunda kalıyor. Sebebi nedir?

Sistemin eski olduğu için geç gelebilir kurulum ekranı mesela benimki 15SND'e geliyorken seninki 10-15dk gelebilir.

Ekranın köşesinde çizgi yanıp sönüyorsa anakartın windows 10 desteği yok demektir. Aynı sorunu yaşadım ve Windows10 ısosunu klasöre çıkarıp içindeki setup ile kurabildim. Yani sıfırdan değil yükseltme ile geçebiliyorsunuz.
ISO'yu buradan edinebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı