RX 6600 XT PUBG Mobile düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

şahin bircan

Kilopat
Daha fazla  
Bu sistemde ve de 16 GB RAM ile inanılmaz FPS düşüşü yaşıyorum. Asla 90 olmamakla birlikte çatışmada 50 FPS bile zor görüyorum. 2K ayarlar ve HDR en yüksek ayarlarda da 60 FPS stabil değil ve droplu. Steam PUBG V-Sync ile gayet dropsuz. Bu GameLoop PUBG'nin gizli bir ayarı mı var benim oldum olası beceremediğim? İyi bayramlar.

Sanallaştırma açık.

• Kingston Dual 8+8 1600
  • ROG STRIX 6600 XT
  • GA-Z77-D3H rev. 1.1
  • Xeon E3 1245 V2

Son düzenleyen: Moderatör:
Emülatörler işlemci odaklı çalışıyor, o yüzden akıcı oynayamıyorsun. Ayrıca konudan bağımsız olarak söylüyorum ekran kartı ve işlemci arasındaki uyum siyah ile beyaz arasındaki fark gibi.

Nedir bu emülatörün akıcı dropsuz sistem gereksinimleri? Oynayan neyle oynuyor bu oyunu? 3770k kurtarır mı? Diğer oyunlarda sıkıntım yok. 300 fps alma kaygımda yok.

Nedir bu emülatörün akıcı dropsuz sistem gereksinimleri? Oynayan neyle oynuyor bu oyunu? 3770k kurtarır mı? Diğer oyunlarda sıkıntım yok. 300 fps alma kaygımda yok.

Ekran kartı yerine direkt olarak sistemini yenileseydin emin ol çok daha iyi olacaktı senin için. Daha önce söylemişim zaten, emülatörler işlemci odaklıdır ekran kartından belki de gram bile etkilenmiyorlar. Komple sat her şeyini değiştir APU sistem yani ekran kartsız ama kaliteli işlemcisi olan bir sistem bile yapsan senin için daha iyi olur.

Arkadaşım donanım bilgin ve öngörülerin takdire şayan fakat çözüm arıyorum. Vereyim hepsini sana A çipset APU alayım sıfırından oynarım PUBG Mobile. Steam PUBG'de ultrada 80 FPS alıyorum bu sistemle yer yer yüzde 30 darboğazla. Anlamadığım, beceremediğim, idrak edemediğim 100 kişilikte olsa oyun drop yemeden işleyebilmeli 60-70 FPS. Muhakkak vardır bir yolu sağ olasın teşekkür ederim. Bir bileni vardır önünü kapamazsan konunun sevinirim.

Arkadaşım donanım bilgin ve öngörülerin takdire şayan fakat çözüm arıyorum. Vereyim hepsini sana A çipset APU alayım sıfırından oynarım PUBG Mobile. Steam PUBG'de ultrada 80 FPS alıyorum bu sistemle yer yer yüzde 30 darboğazla. Anlamadığım, beceremediğim, idrak edemediğim 100 kişilikte olsa oyun drop yemeden işleyebilmeli 60-70 FPS. Muhakkak vardır bir yolu sağ olasın teşekkür ederim. Bir bileni vardır önünü kapamazsan konunun sevinirim.

Güzel kardeşim ben sana direkt çözüm söylüyorum. Konunun önünü kapattığım yok direkt zaten bitiriyorum olayı. Sen o işlemci ile gerçekten PUBG Mobile oynayabileceğini zannediyor musun? i5 9400F ile oynarken bile zamanında kasmalar, takılmalar oluyordu bende. Çözümü yok bunun. 7-8K'lık kartın yanında 500 liralık işlemci takmışsın çözüm arıyorsun. Keşke bundan önce konu açsaydın böyle sistemim var ve bu kartı almak istiyorum diye... Ayrıca o kart ile PUBG'de 80FPS alman normal mi sence? Neredeyse %50 daha az FPS alıyorsun. RX 470 gibi bir ekran kartına darboğaz yapan bir işlemciden bahsediyoruz sonuçta.

Hiç işin yok herhalde.

İşim var benim ama bayramdan beri bununla uğraştığına göre senin işin yok galiba. Hayır onu geçtim çok biliyormuşsun gibi de hala çözüm arıyorsun. Gram anlasaydın zaten o kombinasyonu yapmazdın. 5 dakika bile araştırma yapmış olsan burada bana saygısızlık bile yapmazdın. Senin bir şey öğrenmen için çabalıyorken böyle yapman garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı