Q8300 GT 730 Sistemi Yükseltme

Atexx

Kilopat
Öncellikle bilgisayarımın özelliklerini yazıyım:
6 GB RAM
Q8300
GT730
500 GB HDD
Anakart : Gigabyte GA-G41MT-D3V
Bu sisteme 700-800 TL'lik bir yükseltme yapmak istiyorum. Yeni bilgisayar toplamak daha mantıklı ama yazın yeni bir pc alacağım. Yaza kadar bu yükseltmenin beni idare etmesi lazım. Aklımda Xeon E5450, 8 GB RAM, GTX 770-760 var. Eğer GTX 770 darboğaz yapmazsa GTX 770 alabilirim.

Oynadığım oyunları yazmayı unutmuşum. Oynadığım oyunlar: Arma 3, LOL, CS:GO, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

E5450 kullanıyorum ve performansı güzel, ekran kartı olarak GTX 1050 önerebilirim, bende almayı planlıyorum.

1 ay sonra GTX 1050 alacağım. Şimdi fiyatlar uçtuğu için almak mantıksız geldi nedense. 2. bir sorum olacaktı. 6 GB Ram yeter mi yoksa yeni bir tane almalı mıyım?

1 ay sonra GTX 1050 alacağım. Şimdi fiyatlar uçtuğu için almak mantıksız geldi nedense. 2. bir sorum olacaktı. 6 GB Ram yeter mi yoksa yeni bir tane almalı mıyım?
İleriye dönük oyunları oynayacaksan yükseltmeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı