Q8300 sistemle Fall Guys oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Eternalist

Hectopat
Evet, oyunun sistemi 8 GB RAM ve ortalama bir PC istiyor fakat internette 4 GB RAM ve düşük ayarlarda da 30-40 FPS oynanabildiğini gösteren çok video var. Denemeye değer mi? Kredi kartından alacağım, sonra donarsa iade edeceğim. En azından 30-40 FPS arası alabilir miyim?

Sistemim;

Ekran kartı: ATI Radeon HD 4300/4500 series 1 GB.
Intel(r) Core(tm)2 Quad CPU Q8300 @2.50GHz (4 çekirdek)
4 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, oyunun sistemi 8 GB RAM ve ortalama bir PC istiyor fakat internette 4 GB RAM ve düşük ayarlarda da 30-40 FPS oynanabildiğini gösteren çok video var. Denemeye değer mi? Kredi kartından alacağım, sonra donarsa iade edeceğim. En azından 30-40 FPS arası alabilir miyim?

Sistemim;

Ekran kartı: ATI Radeon HD 4300/4500 series 1 GB.
Intel(r) Core(tm)2 Quad CPU Q8300 @2.50GHz (4 çekirdek)
4 GB RAM.
Ekran kartı ve işlemci yetersiz kalıyor oyunun minimum gereksinimlerine göre.

Yine de denemek istiyorum bir şey kaybetmeyeceğim zaten. Oyun 1GB. Reddit'te çoğu kişi sistem gereksinimlerinin saçma yazılmış olduğunu ve 2 GB RAM'li bir PC'nin bile 20-30 FPS aldığını söylüyor. Tabi bunların hepsi doğru diye bir şey demiyorum. Sadece deneyeceğim denemekten zarar gelmez :D.
Herkese teşekkür ederim deneyip size geri döneceğim.

Son düzenleme:
Yine de denemek istiyorum bir şey kaybetmeyeceğim zaten. Oyun 1GB. Reddit'te çoğu kişi sistem gereksinimlerinin saçma yazılmış olduğunu ve 2 GB RAM'li bir PC'nin bile 20-30 FPS aldığını söylüyor. Tabi bunların hepsi doğru diye bir şey demiyorum. Sadece deneyeceğim denemekten zarar gelmez :D.
Herkese teşekkür ederim deneyip size geri döneceğim.
Bendede sistem seninkiyle neredeyse aynı. Bu arada kaç fps aldın

Yeni konular

Geri
Yukarı