Q8300 ve HD 4800 sistemde Windows 10 kullanılır mı?

Anunswin

Hectopat
Özellikleri.

İşlemci: Intel(r) Core(tm)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50GHz 4 çekirdek.
RAM: DDR3 2x2GB toplam 4 GB.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 4800 serıes 1GB.

Aslında Windows 8.1 kuracaktım sırf wampserver için, bilişim teknoloji bölümü öğrencisiyim de hoca PHP'den ödev veriyor. Windows 7'de wampserver işletim sisteminiz uyumlu değil diyor, okul da gördüğümüz zamanlar PC'ler Windows 10 kullanıyordu. Ondan sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikleri.

Aslında Windows 8.1 kuracaktım sırf wampserver için, bilişim teknoloji bölümü öğrencisiyim de hoca PHP'den ödev veriyor. Windows 7'de wampserver işletim sisteminiz uyumlu değil diyor, okul da gördüğümüz zamanlar PC'ler Windows 10 kullanıyordu. Ondan sordum.

Kurulur.

Özellikleri.

Kullanılabilir. Ben kullanıyorum şu an 2 GB'si direk Windows 10'a gidiyor. Bazen de RAM sıkıntısı çekebiliyorum. Önerim Windows 8.1 yapmanız.

Kurulur ancak SSD yoksa çile çekersin ayrıca kullanabileceğin RAM miktarı 2GB falan olacaktır. Bana kalsa böyle bir sisteme tertemiz Windows 7 kurulmasıdır.

Kurulur ancak SSD yoksa çile çekersin ayrıca kullanabileceğin RAM miktarı 2 GB falan olacaktır. Bana kalsa böyle bir sisteme tertemiz Windows 7 kurulmasıdır.

Windows 7 var zaten ama derslerimi yapamıyorum wampserver desteklemiyor eğer Windows 8.1 destekliyorsa ona geçebilirim ama kimse söylemiyor.
SSD yoksa işkence çekersin kardeşim.
Haklısınız.
Kullanılabilir. Ben kullanıyorum şu an 2 GB'si direk Windows 10'a gidiyor. Bazen de RAM sıkıntısı çekebiliyorum. Önerim Windows 8.1 yapmanız.
Sorun değil ödevimi yapayım uzun saatler kullanabileyim yeter aslında.

Windows 7 var zaten ama derslerimi yapamıyorum wampserver desteklemiyor eğer Windows 8.1 destekliyorsa ona geçebilirim ama kimse söylemiyor.

Haklısınız.

Sorun değil ödevimi yapayım uzun saatler kullanabileyim yeter aslında.

Bende de 4 GB RAM var Q9400 var tek fark GTX 750 Ti olması bende boşta 1.2 GB falan kullanıyor.

Geri
Yukarı