Q8400 PC Kilitlenme Sorunu

SerkanRX

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, 1 aydır bu sorun ile uğraşıyorum. PC internette gezerken dosyalar arasında geçiş yaparken, indirme yaparken kısacası ne zaman kitleneceği belli olmuyor 1 aydır Technopat takipçilerinin bu konu ile alakalı açtıkları bütün konulara baktım, uyguladım fakat bir çözüm bulamadım, bir de kendim sormak istedim.

Uyguladığım, denediğim yöntemler BIOS ayarları yaptım olmadı, CPU fan değiştirdim düzelmedi. Ekran kartı değiştirdim düzelmedi. Power supply değiştirdim düzelmedi. Bütün güncellemeleri yükleyip driverları güncelledim düzelmedi. Isı problemi dediler aida64 ile test yaptım screen shot atıcam buraya da özet geçmem gerekirse ben kafayı yemek üzereyim...

1.
Adsız2.png
2.
Adsız.png

3.
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
- Virüs bulaşmış olabilir

- Ram kullanımı fazla olabilir

- 64 bit kullandığın için kilitleniyor olabilir

Dediklerini de yaptım yine olmadı düzelmedi ve sonunda servise gittim gösterdim 1 saat falan bekledim anakartımın kuzey ve güney köprülerinde arızalar varmış. Servis tamir ettirmek yerine yenisi sipariş vermen daha mantıklı bütçe bakımından dediler. Bende şimdilik Asus M2n68-Am S2e adlı anakarta geçtim hiç bir sıkıntı yok, yinede teşekker ederim. Konu kilit.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı