Q8400 Sistem GTA V Düşük FPS

Ykp.klc

Hectopat
Merhabalar.

Q8400 işlemci.

HD 6850 ekran kartı.

4 GB 800MHz DDR2 RAM.

500GB HDD.

Sistemim bu şekilde. Ve GTA 5'de 20FPS civarlarında alıyorum. YouTube'den işlemcisi benim işlemciden kötü, diğer bileşenler aynı şekilde adam 50-60 FPS alıyor. HDD'im 10-11 yıllık bu yüzden mi FPS düşüyor? SSD alsam FPS artar mı?

Merhabalar.

Q8400 işlemci.

HD 6850 ekran kartı.

4 GB 800MHz DDR2 RAM.

500GB HDD.

Sistemim bu şekilde. Ve GTA 5'de 20FPS civarlarında alıyorum. YouTube'den işlemcisi benim işlemciden kötü, diğer bileşenler aynı şekilde adam 50-60 FPS alıyor. HDD'im 10-11 yıllık bu yüzden mi FPS düşüyor? SSD alsam FPS artar mı?
Afterburner ile sıcaklık değerlerini ölçüp atabilir misiniz ?

Merhabalar.

Q8400 işlemci.

HD 6850 ekran kartı.

4 GB 800MHz DDR2 RAM.

500GB HDD.

SSD, Oyunlarda yükleme ekranını hızlandırıyor.Daha çabuk geçiyorsun.Örneğin; Csgo,LoL, GTA... FPS artışı tabiiki olur. Ama o kadar çok değil.

Dostum üzülme ama sistemin GTA V oynamak için yeterli değil. Bilgisayarının dişine göre oyunlar oyna. GTA V'de biraz daha fazla fps alsan ne olacak? Sonuçta keyifli bir oyun oynayamayacaksın.

Sıcaklıklar gayet güzel.HD Tune ile bad sector testi yapın HDD'ye büyük ihtimalle diskiniz çöp olmaya yakın. Ayrıca SSD sisteme güç katacaktır. Bilgisayarı formatlayıp sistemi SSD üstüne kurun.
bad sector testi nasıl yapacağım kendi uygulamasımı var?
Dostum üzülme ama sistemin GTA V oynamak için yeterli değil. Bilgisayarının dişine göre oyunlar oyna. GTA V'de biraz daha fazla fps alsan ne olacak? Sonuçta keyifli bir oyun oynayamayacaksın.
yeterli olmadığını biliyorum ama dediğim gibi benim sistemle aynı sadece işlemcisi E8400 olan biri 50 fps alabiliyor benim sistemimdemi sıkıntı var diye sordum

Dosya Ekleri

• techno.PNG
    techno.PNG
    10 KB · Görüntüleme: 44

Geri
Yukarı