Q8400 sisteme simülasyon oyunu önerisi

Alf0nz0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, acayip canım simulator oyunları çekiyor. Böyle geliştireceksin mekanı alacaksın çayını ister adam döv ister abime iki buçuk saat açtım bilgisayarı. Sakin de olabilir ama sakin bir oyun olmasına gerek yok Simulator oyun açlığı çekiyorum oyun öneren herkese teşekkür ederim.

Sistem özelliklerim:
  • İşlemci: Intel(R) Core(tm)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz 2.67 GHz.
  • RAM: 4 GB.
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 5500 (1GB)
  • Windows 10.
  • HDD: 1TB.
  • 64 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, acayip canım simulator oyunları çekiyor. Böyle geliştireceksin mekanı alacaksın çayını ister adam döv ister abime iki buçuk saat açtım bilgisayarı. Sakin de olabilir ama sakin bir oyun olmasına gerek yok Simulator oyun açlığı çekiyorum oyun öneren herkese teşekkür ederim.

Sistem özelliklerim:
  • Windows 10.
  • 64 Bit.
Buna bakın derim ben eğlenceli vakitler geçirdim.

Buna bakın derim ben eğlenceli vakitler geçirdim.

Hocam bu oyunun bedava hali vardi acayip kötü bir oyun aynısımı bir fikrim yok.

Sistem özelliklerim:
  • Windows 10.
  • 64 Bit.
Washing Simulator, Cooking Simulator, House Flipper, Forza Horizon 4(simülasyon oyunu olmasa da serbest modda oynadığında çok güzel gözüküyor :) ) ETS 2, City Car Driving, Otobüs Simülatör: Ultimate, Truck Simulator: Ultimate.
Sondan iki oyunu türk bir firma yaptı, özellikle Otobüs Simülatör: Ultimate çok ünlü ve dünyaca oynanan bir oyun.
Benim en sevdiklerim aralarında:
ETS 2, Otobüs Simülatör: Ultimate, House Flipper(aslında bu oyunu şuan oynamıyorum ama daha önce oynuyordum çok keyifliydi ama son zamanlarda üşenmeye başladığım için şuan oynamıyorum :D)

Arkadaşlar merhaba, acayip canım Simulator oyunları çekiyor. Böyle geliştireceksin mekanı alacaksın çayını ister adam döv ister abime iki buçuk saat açtım bilgisayarı. Sakin de olabilir ama sakin bir oyun olmasına gerek yok Simulator oyun açlığı çekiyorum oyun öneren herkese teşekkür ederim.

Sistem özelliklerim:
  • Windows 10.
  • 64 Bit.

Sistem gereksinimlerine göre kaldırması lazım hocam benim beğendiğim bir oyun.

Sistem gereksinimlerine göre kaldırması lazım hocam benim beğendiğim bir oyun.

Hocam optmizasyon çöp o oyunun ya yoksa şimdiye 2 kere bitirirdim.

Geri
Yukarı