Q9400 R7 sistem CS:GO düşük FPS

sametcom1

Femtopat
Ana menüde bile 10 FPS alıyorum. ölüm maçına basit eğlenceye falan girince biraz daha rahatlıyor fakat eski performansı alamıyorum.
AMD Radeon R7
6 GB RAM
Q9400 işlemci

Son düzenleyen: Moderatör:
'-threads 4 -high -nod3d9ex -freq 75 +cl_forcepreload 1 -noubershader -novid' attığım kodları tırnakları olmadan başlatma seçeneklerine yaz. 'freq 75' kısmındaki yere hz neyse onu yazın. Montiör hz'si.

'-threads 4 -high -nod3d9ex -freq 75 +cl_forcepreload 1 -noubershader -novid' attığım kodları tırnakları olmadan başlatma seçeneklerine yaz. 'freq 75' kısmındaki yere hz neyse onu yazın. Montiör hz'si.
Heosi
İşlemciniz kötü. Ana menü donmaları yazılımsal.
Teşekkür ederim cevapladığınız için fakat bundan daha düşük model işlemci ile oynadığımda böyle bir sorun yoktu. Aşağıya yazdığınız kodlar zaten yazılı.
Termal macun yenileyin eğer çok olduysa.
Son 1 haftadır böyle. Termal macunu denemedim, deneyeceğim mutlaka teşekkürler.

Ezbere yorum yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz.
Ezbere değil zaten öyle ? İşlemcisi kötü arkadaşımızın.
@sametcom1 Oyun dosyalarının bütünlüğü doğruladın mı ? Oyundaki sıcaklık değerlerin kaç ? Oyunda CPU ve GPU kullanımı kaç ? Bunları paylaşırsan daha çok yardımcı olabilirim.

Ezbere değil zaten öyle? İşlemcisi kötü arkadaşımızın.
@sametcom1 oyun dosyalarının bütünlüğü doğruladın mı? Oyundaki sıcaklık değerlerin kaç? Oyunda CPU ve GPU kullanımı kaç? Bunları paylaşırsan daha çok yardımcı olabilirim.

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım. Sonuç aynı yine. Sıcaklık değeri ise 42 derece civarı. CPU kullanımı %80'in üstünde oluyor genelde. Dediğim gibi bu işlemcinin bir tık daha kötü modeliyle oynadım, böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.
Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım. Sonuç aynı yine. Sıcaklık değeri ise 42 derece civarı. CPU kullanımı %80'in üstünde oluyor genelde. Dediğim gibi bu işlemcinin bir tık daha kötü modeliyle oynadım, böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

Belirtmeyi unutmuşum affola. 'Var ms' diye bir değer var. 0.5-1 arasında olurken bir anda 60 70e çıktı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı