R7 240 sistem CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, CS:GO'da 720p, en düşük ayarlarda 60-70, kapalı alanda 120FPS'ye kadar çıkıyor. Ancak izlediğim videolarda açık alanlarda 100FPS ortalama alıyorlar. Başlatma kodu yazmama gerek var mı, eğer varsa ne yazmam gerekir, veya başka çözüm yolu var mıdır?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sistem:
Ekran kartı: R7 240 2 GB.
İşlemci: FX6300.
RAM: 4x2 = 8 GB (Dual Channel).

Sürücüler güncel. Ekran kartı oyun içi 40°c, işlemci 45-50°c.

Ciddi misiniz?
Lütfen yalan söylemeyin bu kodlardan sadece -High FPS artmasında önemli rol oynar diğer kodlarsa performansa etkisi olmayan gereksizşeylerdir eğer 2 GB RAM'iniz yoksa hiçbir yardımını alamazsınız.
Zamanında bu kodları The Forest'ta kullandım. 30 FPS alıyordum, kodları girdikten sonra ortalama 50, maksimum 65 aldım.
Kodlardan sonra bir gelişme oldu mu?
Bugün giremeyecek gibiyim, ama girdiğim zaman mutlaka buraya yazacağım.

Sizde etki yapması herkeste yapıcağı anlamına gelmez. Zaten arkadaş 30-40FPS'lik bir farktan söz ediyor bu fark kodlarla düzelseydi şu an herkes 60FPS alıyor olurdu oyunda. Lütfen bilip bilmeden konuşmayın.
Kardeşim kodların ne işe yaradıgını tek tek bakarsan neden bu kadar arttırdıgını anlarsın. Asıl siz bilip bilmeden konuşmayın yoğ yav bu işe yaramaz diyip geçiştiremezsiniz.

Kardeşim kodların ne işe yaradıgını tek tek bakarsan neden bu kadar arttırdıgını anlarsın. Asıl siz bilip bilmeden konuşmayın yoğ yav bu işe yaramaz deyip geçiştiremezsiniz.

Peki siz haklısınız sizden çok özür dilerim birkaç tane kodun 30-40FPS arttıramadığını nasıl idrak edemedim anlamıyorum sizin dedikleriniz çok doğru neyse iyi akşamlar zeki adam.

Geri
Yukarı