R7 240 sistem CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, CS:GO'da 720p, en düşük ayarlarda 60-70, kapalı alanda 120FPS'ye kadar çıkıyor. Ancak izlediğim videolarda açık alanlarda 100FPS ortalama alıyorlar. Başlatma kodu yazmama gerek var mı, eğer varsa ne yazmam gerekir, veya başka çözüm yolu var mıdır?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sistem:
Ekran kartı: R7 240 2 GB.
İşlemci: FX6300.
RAM: 4x2 = 8 GB (Dual Channel).

Sürücüler güncel. Ekran kartı oyun içi 40°c, işlemci 45-50°c.

Herkese merhaba, CS:GO'da 720p, en düşük ayarlarda 60-70, kapalı alanda 120FPS'ye kadar çıkıyor. Ancak izlediğim videolarda açık alanlarda 100FPS ortalama alıyorlar. Başlatma kodu yazmama gerek var mı, eğer varsa ne yazmam gerekir, veya başka çözüm yolu var mıdır?

Sistem:

800x600 oynayabilirsin biraz daha artar ama FPS değerlerin normal bence.

Sistem:

Yav bu forumda neden full bilgisizce yorum atıyorlar ? O sistemle o fps almanın imkanı yok.gt210 ile 40 fps alıyordum ben neyin 60 70 i ? Driver vs güncelle arka planda açık olan şeyleri kapat ve alttaki vereceğim kodu başlatma seçeneklerine yazınız. Buraya sonucu yazarsanız sevinirim.

-high -novid -nojoy -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 +mat_queue_mode 2 -disable_d3d9ex -r_emulate_g -softparticlesdefaultoff -noubershader +violence_hblood 0 -threads 4

Yav bu forumda neden full gereksiz bilgilerle yorum atıyorlar ? O sistemle o fps almanın imkanı yok. Gt210 ile 40 fps alıyordum ben neyin 60 70' i ? Driver vs. güncelle arka planda açık olan şeyleri kapat ve alttaki vereceğim kodu başlatma seçeneklerine yazınız. Buraya sonucu yazarsanız sevinirim.

-high -novid -nojoy -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 +mat_queue_mode 2 -disable_d3d9ex -r_emulate_g -softparticlesdefaultoff -noubershader +violence_hblood 0 -threads 4
Sağolun, bilgisayara geçtiğimde hemen deneyeceğim. Ancak bir sorum olacak, işlemcim 6 çekirdek. Sondaki threads'i 4 yerine 6 yazmam gerekmiyor mu?

Yav bu forumda neden Full bilgisizce yorum atıyorlar? O sistemle o FPS almanın imkanı yok. GT210 ile 40 FPS alıyordum ben neyin 60 70'i? Driver vs güncelle arka planda açık olan şeyleri kapat ve alttaki vereceğim kodu başlatma seçeneklerine yazınız. Buraya sonucu yazarsanız sevinirim.

-High -novid -nojoy -fullscreen +mat_disable_fancy_blending 1 -limitvsconst -forcenovsync +r_dynamic 0 +mat_queue_mode 2 -disable_d3D9ex -r_emulate_g -softparticlesdefaultoff -noubershader +violence_hblood 0 -threads 4

R7 240 gibi bir kartla CS:GO'da açık alanda 60-70 FPS almak çok sıradan bir şey. 1024x768 oynasa ve bu FPS'yi alsa sıkıntı var demektir. Ayrıca arkadaşın kartı çok büyük ihtimalle DDR3 modelidir izlediği videolarda videoyu çekenin kartının modeli GDDR5'dir. Son olarak sizin attığınız o kodların fpsye farkı çok az olucaktır belki 3 belki 4 -High yeterlidir.

R7 240 gibi bir kartla CS:GO'da açık alanda 60-70 FPS almak çok sıradan bir şey. 1024x768 oynasa ve bu FPS'yi alsa sıkıntı var demektir. Ayrıca arkadaşın kartı çok büyük ihtimalle DDR3 modelidir izlediği videolarda videoyu çekenin kartının modeli GDDR5'dir. Son olarak sizin attığınız o kodların fpsye farkı çok az olucaktır belki 3 belki 4 -High yeterlidir.
Bu kod ile 20 den 40-50 ye çıktı fps ? Denemeden işe yaramadıgını nerden biliyorsunuz ?

Sistem:

Kodlardan sonra bir gelişme oldu mu?

Bu kod ile 20'den 40-50'ye çıktı FPS? Denemeden işe yaramadıgını nereden biliyorsunuz?

Ciddi misiniz?
Lütfen yalan söylemeyin bu kodlardan sadece -High FPS artmasında önemli rol oynar diğer kodlarsa performansa etkisi olmayan gereksizşeylerdir eğer 2 GB RAM'iniz yoksa hiçbir yardımını alamazsınız.

Geri
Yukarı