Çözüldü qBittorrent indirme hızı nasıl arttırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KingRagnar11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Vize haftamdan sonra Assassin's Creed Valhalla oynarım diye qBittorrent üzerinden indiriyorum, şu an fakat internet hızım 24 mb/s olmasına rağmen 1.1 mb/s hızında indirme yapıyor. Bunu nasıl arttırım ya da stabil bir şekilde 5 6 mb/s yaparım?

resim_2023-12-04_130326313.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternet tarifenizde belirtilen bağlantı hızı 24 MB/sn değil 24 Mbit'tir büyük ihtimalle. (VDSL olduğunu varsayıyorum) Alacağınız maksimum indirme hızı 2,4 MB/sn olur. İndirme hızınızın daha fazla artması dosyayı kaç kişinin seed ettiği ile ilgilidir; yani dosyayı paylaşan azsa hızınız düşük olur. Bir de dosyayı indirdiğiniz yer açık bir Tracker'a benziyor; zaten dosyayı indiren kaçar, paylaşan az olur. Torrent'tan çok dosya indiriyorsanız Private trackerlera üye olmaya çalışın.
İnternet tarifenizde belirtilen bağlantı hızı 24 MB/sn değil 24 Mbit'tir büyük ihtimalle. (VDSL olduğunu varsayıyorum) Alacağınız maksimum indirme hızı 2,4 MB/sn olur. İndirme hızınızın daha fazla artması dosyayı kaç kişinin seed ettiği ile ilgilidir; yani dosyayı paylaşan azsa hızınız düşük olur. Bir de dosyayı indirdiğiniz yer açık bir Tracker'a benziyor; zaten dosyayı indiren kaçar, paylaşan az olur. Torrent'tan çok dosya indiriyorsanız Private trackerlera üye olmaya çalışın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı