Çözüldü QCY GTC saat nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alperen5526

Decapat
Daha fazla  
Uygulamayı indiriyorum. Bluetooth açık. Kodu okutuyorum fakat saati asla görmüyor. Ne yapmam lazım? Yardımcı olabilecek olan var mı?

Hiç mi bilen yok nasıl kurulduğunu arkadaşlar.

Son düzenleme:
Çözüm
Uygulamanın neredeyse tüm sürümlerini denedim en sonunda sürümle alakalı olmadığını anladım. Telefonun konumunu açıp uygulamaya konum izni verince sorun düzeldi.
Uygulamanın neredeyse tüm sürümlerini denedim en sonunda sürümle alakalı olmadığını anladım. Telefonun konumunu açıp uygulamaya konum izni verince sorun düzeldi.

Çözüm
Merhaba bu bağlantı sorunu çözülmüş ama benim sorum QCY uygulamasının sürekli bildirim ekranı ve üstteki barda açık ve görünür olmasıyla ilgili. Böyle olması çok kullanışsız bunu kapatmanın oralarda görünmemesini sağlamanın bir yolu var mı?

Merhaba bu bağlantı sorunu çözülmüş ama benim sorum QCY uygulamasının sürekli bildirim ekranı ve üstteki barda açık ve görünür olmasıyla ilgili. Böyle olması çok kullanışsız bunu kapatmanın oralarda görünmemesini sağlamanın bir yolu var mı?
Bildirim ekranında gözükmemesi için uygulama ayarlarına gelip şu seçeneği kapatabilirsin:

Dosya Ekleri

• IMG_20230617_043533.jpg
    IMG_20230617_043533.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 215

Yeni konular

Geri
Yukarı