İnceleme QCY H2 kulaklık incelemesi

Bugün elime ulaşan kulaklığı size de anlatıyorum ki mağdur olmayın. N11 üzerinden QCY H2 kulaklığını aldım internetteki incelemeleri mükemmeldi ama ele ulaşınca tabii ki de pişman olduk. Aslında akşamdan vazgeçip iptal talebinde bulundum ama sağ olsun N11 iptali reddetti ve şu an en yakın Aras Kargo şubesi şehrin sonunda. İlk önce iyi özellikleriyle başlayalım. Malzeme kalitesi çok ucuz hissetirmiyor, kulağa tam oturuyor, bu fiyatta rakibi yok derdim(kulak üstü) ama bu fiyatta düzgün kulaklık yok zaten. Devam ediyoruz, kötü özellikleri ise (belki iyidir) kulaklığı bas/bluetooth hoparlör olarak kullanabilirsiniz. Örnek: Eğer kütüphanedekiler ses çıkarırsa onları dışarı çıkarmak için kullanabilirsiniz. Daha önce QCY T13 kullanmıştım çok iyi bir gürültü engellemesi ve ses kalitesi vardı, bunda yok. Dip ses olmazsa olur mu? Anlamadığım şey ise kulaklığı taktığınızda gelen sesin çok az olup dışarıdan daha çok duyulması bence mühendisler çok uğraşmışlardır bunun için. Ben mi kulaklık cahiliyim yoksa N11 sahte mi gönderdi( resmi satıcı)? Tavsiyem almayın 200-300 daha koyun düzgün bir şeyler alın değmez buna iade edebilirsem edeceğim öğrenci olduğum için 3-4 saat yol çok sıkıntı benim için sınav dönemim ne de olsa. Hadi markaların çıkarı var da siz çekerken o videoları övmeye utanmadınız mı? 600 TL'ye öyle Ultra seviyede kulaklıklar beklemiyordum ama açık açık desenize kötü özelliklerini.

Son düzenleme:
Diliniz yandıysa bunu inceleme olarak yayınlamayın. İnceleme bu şekilde olmaz, siz yaşadığınız deneyimi paylaşmışsınız.

İnceleme biraz yetersiz olmuş gibi geldi.
Bu kulaklığın niye birisi çakmasını yapmak istesin ki Sony ve Apple gibi markaların çakmaları oluyorda bu markanın bir kalitesi yok zaten.

QCY T13 -T20 büyük bir başarısıdır bu markanın ve kulaklık aleminde güvenini oluşturdu.

İnceleme biraz yetersiz olmuş gibi geldi.
Bu kulaklığın niye birisi çakmasını yapmak istesin ki Sony ve Apple gibi markaların çakmaları oluyorda bu markanın bir kalitesi yok zaten.

Cebimde 5 kuruş olmadığı için biraz ağır bir dille eleştirerek yarı inceleme oldu ama genel hatları böyle daha anlatılacak kısımlar için tavsiye alabilir miyim?

Geri
Yukarı