QCY H4 alınır mı?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşım önerdi özelliklerini falan saydı kulaklık güzel geldi. Şu anda fiyatı 1250 lira. Bir kaç senedir JBL T550BT kullanıyorum kulaklık pedleri soyuldu ve kulak çevresi olmadığı için bazen başımı ağrıtıyor. QCY H4 nasıldır? Bass performansı iyi mi ve bu bütçeye daha iyi kulaklıklar var mı?
Bütçe:1500 TL

Hocam memnun musunuz kulaklıktan?
Son ses ve ANC açısından sorunlu diyorlar.
@Kaisey @Earas
Ben Memnunum, son ses iyi, önceki kulaklığım gibi dışarıya ses vermiyor, ANC'den de çok memnunum. Hatta okulumdan insanlar da kulaklığı bana sorup almaya başladılar bir anda 6-7 kişi kullanmaya başladık hepimiz çok memnunuz. Tek sorun padler sıcak havalarda terletiyor. Onun dışında fiyatını kesinlikle hakediyor.

Hocam memnun musunuz kulaklıktan?
Son ses ve ANC açısından sorunlu diyorlar.
@Kaisey @Earas
Kesinlikle memnunum. Son sesi telefonunuza bağlı olarak biraz az gelebilir, onun için telefonunuzdan ekolayzer ayarı yapabilir veya ses yükseltici yükleyebilirsiniz. Ses kalitesine gram zarar vermez. Kabloyla da bluetooth ile de sıkıntısız süper kullanıyorum. ANC özelliği harika, hiçbir müzik dinlemesen, öylece taksan bile sesleri harika derecede azaltabiliyor. Hafif müzik açsan sana seslenen birisini duymakta güçlük bile çekebilirsin.

Ekolayzer ayarı olarak isterseniz kendiniz ayar yapabilirsiniz, isterseniz benim kullandığım ekolayzer ayarını verebilirim.

Kesinlikle memnunum. Son sesi telefonunuza bağlı olarak biraz az gelebilir, onun için telefonunuzdan ekolayzer ayarı yapabilir veya ses yükseltici yükleyebilirsiniz. Ses kalitesine gram zarar vermez. Kabloyla da Bluetooth ile de sıkıntısız süper kullanıyorum. ANC özelliği harika, hiçbir müzik dinlemesen, öylece taksan bile sesleri harika derecede azaltabiliyor. Hafif müzik açsan sana seslenen birisini duymakta güçlük bile çekebilirsin.

Ekolayzer ayarı olarak isterseniz kendiniz ayar yapabilirsiniz, isterseniz benim kullandığım ekolayzer ayarını verebilirim.

Verirseniz güzel olur hocam.
Bir de aldığınız satıcının linkini bırakırsanız sevinirim içinde garanti belgesi ve fatura geliyor degil mi?

@Kaisey

@Earas

Son düzenleme:

Geri
Yukarı