QCY H4 alınır mı?

701600

Centipat
Merhabalar, QCY H4 kulaklığını beğendim ve yorumlarınızı merak ettim. Ben çok az kullanacağım, günde 1 - 2 saat yürüyüş yaparken, otobüsteyken, metrodayken kullanacağım. Bilgisayara bağlasam bile en fazla video izlerim (bilgisayarda kullandığım güzel bir kulaklığım var). Kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşların kulaklık hakkındaki düşünceleri nedir?

Ben de almayı düşünüyorum, anker q10i ile qcy h4 arasında kaldım. Tecrübesi ya da bilgisi olan arkadaşların yardımı dokunursa çok iyi olur.

QCY H4'un 10 günlük kullanıcısı olarak iade talebi oluşturdum. Sebebi ise ANC açıkken yürüyüş ya da sağa sola kafayı çevirme sırasında rahatsız edici bir cızırtı sorunu mevcut. Bu şikayet ile tek iade eden kişi ben değilim. Yine de hepsinde mevcut olmayabilir.

QCY H4'un 10 günlük kullanıcısı olarak iade talebi oluşturdum. Sebebi ise ANC açıkken yürüyüş ya da sağa sola kafayı çevirme sırasında rahatsız edici bir cızırtı sorunu mevcut. Bu şikayet ile tek iade eden kişi ben değilim. Yine de hepsinde mevcut olmayabilir.
Yola çıkacaktım yarın kapında ile sipariş ettim, belirtilen günde gelmeyince iade ettim. İstanbula dönünce tekrar sipariş edeceğim bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı