QCY H4 iyi midir?

şimdi teslim aldım ürünü bende, kutusu vs içeriği cihazın kendisi acayip premium hissetiriyor ben çok beğendim uygulama desteği güzel qcy markasının kulak içi kulaklığını da kullanıyordum o yüzden aşina olduğum bir marka gerçekten memnun kaldım tavsiye ederim mikrofon kalitesi de ayrıca çok çok iyi ona ayrı bir parantez açmak istedim tavsiye olunur kısaca

şimdi teslim aldım ürünü bende, kutusu vs içeriği cihazın kendisi acayip premium hissetiriyor ben çok beğendim uygulama desteği güzel qcy markasının kulak içi kulaklığını da kullanıyordum o yüzden aşina olduğum bir marka gerçekten memnun kaldım tavsiye ederim mikrofon kalitesi de ayrıca çok çok iyi ona ayrı bir parantez açmak istedim tavsiye olunur kısaca
Teşekkürler
Ben de yeni sipariş verdim memnun kalır mıyım? Video izleyeceğim müzik dinleyeceğim.
Bugün elime geçti. Akşama yorumlayacağım

Ürün hoş, ANC özelliği iyi çalışıyor. Son sesi normal kulaklıklara göre biraz az geldi. Ben normalde JBL T110 kulaklığı kullanıyorum ondan az yani, ama çok az değil. Ses kalitesi güzel. Pedleri çok hoş, kulaklığı hissetmiyorsunuz orda burda "uzun süreli kullanımı baş ağrıtır" falan diyorlar, 20-25 kilo değilseniz ağrıtmaz. Kabloyla bağlamayı denedim tek tarafından ses geldi sadece. Onu da güncellemeyle düzeltirler diye düşünüyorum. 9-10 Metreye kadar stabil çalışıyor. Dahasını test edecek varsa edebilir. Oyun moduyla gecikme bir nebze azalıyor. E sporcuysanız ve en ufak ses bile sizin için önemliyse almayın. Onun dışında harika cihaz. Ama umarım kabloyla bağlanınca tek kulaklıktan ses gelmesi sorununu hallederler. Hani taktığım tarafın kulaklığından da değil diğer kulaklıktan ses geliyor, garip. Ürün tavsiyemdir.

2 gün daha testini yapacağım, tekrar gelirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı