QCY H4 vs Anker Soundcore Q10i

Anc olara 30 un 1 tık altında.30 xm3 ile falan kapışıyordu ilk çıktığında ama fiyatına göre başarılı.Anc modları bile var işe gidip gelme,gürültülü,sessiz ortam gibi,ses kalitesi olarak 30 ile başabaştır.30 zaten eskidi.Bu cihaz 4 ay önce çıkmış.Bide yarı fiyatında.İlk kullanırken sesi kötüymüş diyebilirsiniz.Ama eq ayarı yaptıktan sonra iyi ki almışım dedim

ANC olara 30'un 1 tık altında. 30 XM3 ile falan kapışıyordu ilk çıktığında ama fiyatına göre başarılı. ANC modları bile var işe gidip gelme, gürültülü, sessiz ortam gibi, ses kalitesi olarak 30 ile başabaştır. 30 zaten eskidi. Bu cihaz 4 ay önce çıkmış. Bir de yarı fiyatında. İlk kullanırken sesi kötüymüş diyebilirsiniz. Ama EQ ayarı yaptıktan sonra iyi ki almışım dedim.

Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim.

Hatta Eq ayarlarını böyle yapın mest olursunuz.0 ses ortamında yaptım :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-24-13-42-38-61_c8eb5d104846f99f3e9b25065a28df5b.jpg
    Screenshot_2023-10-24-13-42-38-61_c8eb5d104846f99f3e9b25065a28df5b.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 424
Hatta EQ ayarlarını böyle yapın mest olursunuz. 0 ses ortamında yaptım :D

Ürünün kendi ekolayzır ayarları yeterli olmuyor mu hocam? Ben böyle manuel yapmayı pek sevmiorum da.

Ürünün kendi ekolayzır ayarları yeterli olmuyor mu hocam? Ben böyle manuel yapmayı pek sevmiorum da.
ben önce anker q10i ürününü sipariş verdim ama sonrasında biraz araştırdığımda hem beyaz seçeneğinin oluşu hemde gürültü engelleme vs ve daha güncel bir kulaklık olması, qcy markasına ait farklı bir kulak içi kulaklık kullanıp halen daha çok da memnun olmam nedeniyle anker siparişimi iptal edip qcy h4 aldım ama ses kalitesi vs genel anlamda iyi mi yaptık kötü mü oldu pek bilemedim sizce bu iki model arasında hangisi gerçekten draha başarılı ve kaliteli?

Eq düz olduğunda ses kötü çıkıyor bunu bir kez yaptığınızda çok güzelleşiyor.4 köşe oldum.H4 tabiki q10 i yi teknosada denedim bu ne lan dedim.Q30 ayarında h4 ,35 de kullandım 2 tık 35 daha iyi.45 ile 34 arasında pek fark göremedim.

Eq düz olduğunda ses kötü çıkıyor bunu bir kez yaptığınızda çok güzelleşiyor.4 köşe oldum.H4 tabiki q10 i yi teknosada denedim bu ne lan dedim.Q30 ayarında h4 ,35 de kullandım 2 tık 35 daha iyi.45 ile 34 arasında pek fark göremedim.
teşekkürler verdiğin bilgiler için üstadım h4 seçerek doğru karar vermişiz o zaman

Az önce geldi kulaklık deneyip tekrar yazarım hocam sağolun.
Hocam ben de aynı durumdayım. Soundsurge 85 in ANC özelliği bozuldu ve sesleri kesemiyor. QCY H4 almayı düşünüyorum. Sizce Soundsurge 85 e kıyasla ses kalitesi ve ANC nasıl ? Küçük bir karşılaştırma yapabilir misiniz?

Az önce geldi kulaklık deneyip tekrar yazarım hocam sağ olun.

Hocam en son mesajdaki arkadaş gibi ben de cevabınızı bekliyorum. 2 senedir kullandığım SoundSurge 85 kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor, acilen yeni bir kulaklık almam lazım. Gürültü engelleme, konfor ve ses kalitesi bazında karşılaştırırsanız çok sevinirim.

Hocam ben de aynı durumdayım. SoundSurge 85'in ANC özelliği bozuldu ve sesleri kesemiyor. QCY H4 almayı düşünüyorum. Sizce SoundSurge 85'e kıyasla ses kalitesi ve ANC nasıl? Küçük bir karşılaştırma yapabilir misiniz?

Hocam almadıysanız halen almanızı öneririm. Bugün geldi H4. SoundSurge 85'e göre bass olarak daha iyi ama diğer seslerde ya benzer ya da bir tık daha kötü gibi geldi bana. Ekolayzır ayarı yapabildiğiniz için uygulamadan sorun olacağını sanmıyorum. Malzeme kalitesi olarak süngerler H4 de biraz daha iyi onun dışında plastiği birebir aynı hissettiriyor diyebilirim. ANC olarak SoundSurge 85 de özelliği açınca dip ses gibi bir şey geliyordu, ek olarak ses kalitesi değişiyordu biraz daha iyi oluyordu, H4 de ANC açınca hiçbir dip ses gelmiyor ve ses kalitesi birebir aynı kalıyor, dış sesi SoundSurge 85 kadar kestiğini sanmıyorum şu 1 saatlik ev kullanımımı göre ama dış ortamda da denemek lazım. Son olarak son ses seviyesi H4 de çok az daha yüksek diyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı