QCY HT05 faturasız satış ve kullanılmış ürün

zValiant

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i3-4130.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 480 4 GB.
RAM: Kingston 8 GB DDR3 1333MHz.
Depolama: 230 GB SATA3 SSD.
Anakart: Gigabyte H81M-DS2 rev 3.0.
İşletim sistemi: Windows 11 Pro 64-bit 23H2.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Çiçeksepeti'nden EMPEROR satıcısından QCY Melobuds HT05 ANC ürünün satın aldım, başlığa kocaman QCY Türkiye Garantili yazmışlar fakat fatura kısmına girdiğimde faturayla alakası olmayan bir fotoğraf var. Kutuda garanti belgesi yapıştırılmış fakat QCY Türkiye distribütörüne (İstech) sorduğumda fatura olmadan garanti kapsamında olmadığını belirttiler.

Ayrıca başka bir sorun da ürün sıfır değil, kutuda jelatin yoktu ve bağlandığımda başka birinin adı var. Hadi kullanılmış ürün satıyorsunuz anladık da bari sıfırlayıp gönderseydiniz.

1706614347435.png

Ürün orijinal ve sorunsuz çalışıyor, kullanılmışsa bile bir kez kullanılıp geri paketlenmiş gibi kutu içeriği vs. sorunsuz.

Sizce ürünü iade etmeli miyim? Ürün sorunsuz fakat yüksek ihtimal faturasını vermeyecekler, yani garantisi yok. İade etsem kargo süresini, onaylama süresini bekleyeceğim ve adamların iadeyi kabul edeceklerinin de garantisi yok. Benim de 700 TL'lik ürün için THH ile uğraşacak tâkatim yok.

Siz olsanız iade eder miydiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri temsilcisiyle görüştük, faturanın gönderilmesi 7 güne kadar sürüyormuş. 7 gün içinde fatura yollanmazsa iade edeceğim.

Sağ kulaklık aniden çalışmayı kesti, bende gidip iade ettim. Yerine Anker R50i aldım gelmesini bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı