QCY T13 ANC alınır mı?

Hayır kaymıyor. Yanında küçük, orta, büyük kulak içi plastikleri veriliyor kendinize göre ayarlarsınız.

Hocam kulakligi aldim ama sag kulaklikta cizirdama var bozuk ürün mudur hemen iade yapayim mi? Ayrica sagdaki sola gore cok daha az

Son düzenleme:
Hocam kulakligi aldim ama sag kulaklikta cizirdama var bozuk ürün mudur hemen iade yapayim mi? Ayrica sagdaki sola gore cok daha az
Defolu ürün göndermişler. Satın aldığınız pazar ile iletişime geçip iade edin ve paranızı geri alın hocam. Farklı bir satıcıdan alabilirsiniz. Benim satın aldığım satıcı ektedir.
Trendyol - QCY T13 ANC 5.3

Defolu ürün göndermişler. Satın aldığınız pazar ile iletişime geçip iade edin ve paranızı geri alın hocam. Farklı bir satıcıdan alabilirsiniz. Benim satın aldığım satıcı ektedir.
Trendyol - QCY T13 ANC 5.3
ben hepsiburada'dan aldım direkt ürün değişimi dedim sadece para iadesi diyip sizin aldığınız yerden mi alayım hepsiburada yine kötü ürünmü gönderir?

ben hepsiburada'dan aldım direkt ürün değişimi dedim sadece para iadesi diyip sizin aldığınız yerden mi alayım hepsiburada yine kötü ürünmü gönderir?
Hepsiburada'dan sayılı ürün satın almışımdır hocam kesin şu şöyledir diyemiyorum maalesef. Fakat ben olsam ürün değişimi yapmazdım direkt iade isterdim ve daha iyi yerden satın alım yapardım. Keşke siz satın almadan önce size belirtseymişim bu kadar uğraşmazdınız. Hevesiniz yarıda kalmıştır şimdi...

heveslenip aldıktan sonra böyle çıkması koydu tabi. iadeyi şuanda iptal etme şansım var. ne yapsam bilmiyorum hepsiburadaya şans versemmi yoksa parayı alıp trendyoldanmı satın alsam. para iadesi yapınca ne kadar sürede gelcek o da var.

Geri
Yukarı