QCY T13 Bluetooth 5.1 beyaz kulak içi kulaklık nasıl?

Bende yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum beyaz olanını. Telefonda herhangibir sıkıntı yaşamadım.

Bilgisayara bluetooth dongle ile bağlantı kurdum uyurken bile takıyorum. Bilgisayardan ses aktarımı da oluyor. Yalnız bilgisayarda kullanırken bazen seste kesilmeler olabiliyor sanırım Bluetooth 4.0 özellikli olduğu için kullandığım bluetooth aygıtı. Ama telefonda bir sıkıntı yaşamadım.

Merhaba Qcy T13 Bluetooth 5.1 beyaz kulak içi kulaklık ben bu kulaklığı almayı düşünüyorum. kullanan veya bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Bende yaklaşık 2 aydan beri kullanıyorum beyaz olanını. Telefonda herhangibir sıkıntı yaşamadım.

Bilgisayara bluetooth dongle ile bağlantı kurdum uyurken bile takıyorum. Bilgisayardan ses aktarımı da oluyor. Yalnız bilgisayarda kullanırken bazen seste kesilmeler olabiliyor sanırım Bluetooth 4.0 özellikli olduğu için kullandığım bluetooth aygıtı. Ama telefonda bir sıkıntı yaşamadım.
Hocam bilgisayara bağlanabiliyor mu yani ?
@Commodore 64

Hocam bilgisayara bağlanabiliyor mu yani ?
@Commodore 64
Evet bağlanabiliyor ama mikrofonu bilgisayarda iyi değil. Mümkünse Bluetooth 5.0 özellikli bir çevirici ile kullan, Bluetooth 4.0'da bende arasıra 1-2 saniyelik kopma oluyordu. Bluetooth 5.0'a geçince kopmalar kalktı, ben Tp-link Bluetooth 5.0 ile kullanıyorum.

Evet bağlanabiliyor ama mikrofonu bilgisayarda iyi değil. Mümkünse Bluetooth 5.0 özellikli bir çevirici ile kullan, Bluetooth 4.0'da bende ara sıra 1-2 saniyelik kopma oluyordu. Bluetooth 5.0'a geçince kopmalar kalktı, ben TP-Link Bluetooth 5.0 ile kullanıyorum.

Teşekkür ederim memnun iseniz üründen sipariş vereceğim.

Geri
Yukarı