QCY T13 Bluetooth kulaklık alınır mı?

Kulaklık kendi şarj kablosuyla beraber geliyor, kulaklığı kutuya takınca kulaklık şarj oluyor. Kutunun şarjı biterse kulaklığı şarj etmiyor ve direkt kutusunu (için de kulaklık ile beraber) şarja takıyorsunuz. Şarj kablosu Type-C.

Kulaklık kendi şarj kablosuyla beraber geliyor, kulaklığı kutuya takınca kulaklık şarj oluyor. Kutunun şarjı biterse kulaklığı şarj etmiyor ve direkt kutusunu (için de kulaklık ile beraber) şarja takıyorsunuz. Şarj kablosu Type-C.
şarj süresi ne kadar hocam

Bu kulaklık sesi dışarıya veriyor mu? Yurtta kalıyorum da bir şey dinlerken milleti rahatsız etmek istemiyorum kullananlar yardımcı olabilir mi?

Şarj süresi ne kadar hocam

Tam olarak kaç saat gidiyor hatırlamıyorum ama ben kullanırken 8 saati geçmiştim. Şarj olma süresini ise bilmiyorum, şarjı bitince akşam şarja takıp sabah çıkarıyordum.

Bu kulaklık sesi dışarıya veriyor mu? Yurtta kalıyorum da bir şey dinlerken milleti rahatsız etmek istemiyorum kullananlar yardımcı olabilir mi?

Sesi sonuna kadar açarsanız yanınızda olan kişinin çok az duyma ihtimali var.

Arkadaşlar almayı düşünüyorum 1 sene geçmiş hâlâ alınır mı? Güncel muadil modeli çıktı mı?
Enes Özen YouTube kanalına göz atabilirsiniz hocam. Güzel kulaklık videoları çekiyor, zamanında T13'ü de onun önerisi üzerine almıştım. Yeni muadili çıkıp çıkmadığına bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı