QCY T13 vs QCY T17

mmertf0r

Femtopat
Daha fazla  
QCY t 13 mü almalıyım yoksa T17 mi?
T17'nin tasarımı daha çok hoşuma gidiyor ama T17 suya tere dayanıklı değilmiş o biraz tereddüt ettiriyor beni sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnun musun peki ? Bu iki kulaklık arasında kaldım ben de.
T17 ile 1.yılımı doldurmak üzereyim. Çok iyi bir kulaklık. AAC codec desteği de var. Ses kalitesi süper. Oyunlarda gecikmeyi düşürmek için özel bir modu bile var. Tere ve yağmura (sıçramaya) dayanıklı. Öneririm.

Mümkünse ikisi de değil.
Siz ne önerirsiniz acaba? Airpods Pro 2 falan?

T17 ile 1.yılımı doldurmak üzereyim. Çok iyi bir kulaklık. Aac codec desteği de var. Ses kalitesi süper. Oyunlarda gecikmeyi düşürmek için özel bir modu bile var. Tere ve yağmura (sıçramaya) dayanıklı. Öneririm.

Siz ne önerirsiniz acaba? AirPods Pro 2 falan?

T13'un gorunusunu modelini daha cok begendigimden onu sipariş ettim sporda kullancagim icin T17 kulagimdan düşer gibi pek guvenemedim ama teşekkür ederim yanitin için.
Mümkünse ikisi de değil.
Siz ne önerirsiniz peki ?

T13'un gorunusunu modelini daha cok begendigimden onu sipariş ettim sporda kullancagim icin T17 kulagimdan düşer gibi pek guvenemedim ama teşekkür ederim yanitin için.

Siz ne önerirsiniz peki ?
T13 de iyidir. Ama kulağınızdan düşme tereddütüne neden düştünüz? Ben 1.yılımı doldurdum. Daha 1 kez bile kulağımdan düşmedi. Keşke bunu da sorsaydınız :D.

Geri
Yukarı