QCY T13 vs QCY T17

Ses kalitesi olarak pek bir fark yok galiba aralarında T13'ün basları daha iyiymiş, T17'nin ise tizleri. Bu açıdan bakınca T17 daha mantıklı değil mi? Mikrofonu daha iyi çünkü.

T17'yi bilmiyorum ama mikrofon sizin için önemliyse kendi deneyimlerime göre T13'ü tavsiye etmiyorum 4-5 kere konuşmayı denedim karşı taraf benim sesimden çok dışarıdaki seslerin geldiğini söyledi. Kulaklıktan mikrofon hariç her konuda memnunum.

T13 eskiden daha pahalıydı, 13 alın derim ben kendim de kullanıyorum fakat ötekisi de tatmin edicektir. QCY kaliteli bir marka.

T17'yi bilmiyorum ama mikrofon sizin için önemliyse kendi deneyimlerime göre T13'ü tavsiye etmiyorum 4-5 kere konuşmayı denedim karşı taraf benim sesimden çok dışarıdaki seslerin geldiğini söyledi. Kulaklıktan mikrofon hariç her konuda memnunum.

Sanırım şarjı daha iyi dayanıyormuş T13'ün. T13'te karar kılacağım sanırım. Teşekkürler.

Redmi 9T kullanıyorum ve bağlantı sorunları var diye iade ettim. Kulaklığa bağlanırken senkronizasyon vb. sıkıntılar sizde oluyor mu? varsa çözümü nedir?
Hayır bir sorun yaşamadım, gayet güzel bağlanıyor.
Mikrofon kalitesi nasıl? Hareket halinde kulaktan düşüyor mu?
Kulaktan düşmüyor. Mikrofon kaliteside fena değil dediğiniz anlaşılıyor lakin çok bir şey beklemeyin.

Benim de kulağımdan çok kayıyordu kulaklık. Ses kalitesi fena değildi ama kulaküstü kulaklık seviyesine alıştığım için ses seviyesi dışarda bir tık az geldi gibi ama zamanla düzelebilecek bir şey. Alınabilir her şeye rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı