QCY T13 vs QCY T17

T13 öneririm. Şarjı daha uzun gidiyor.
T13 var bende memnunum.
T13 kullanıyorum gayet memnunum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Aralarında çok bir fark yok hangisinin görünümü hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz ben T13 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.
Redmi 9T kullanıyorum ve bağlantı sorunları var diye iade ettim. Kulaklığa bağlanırken senkronizasyon vb. sıkıntılar sizde oluyor mu? varsa çözümü nedir?

Redmi 9T kullanıyorum ve bağlantı sorunları var diye iade ettim. Kulaklığa bağlanırken senkronizasyon vb. sıkıntılar sizde oluyor mu? varsa çözümü nedir?
Hiçbir sorun yaşamıyorum telefonum oppo a52

Mikrofon kalitesi nasıl? Hareket halinde kulaktan düşüyor mu?
Kulaklık çok kayıyor benim kulağımdan yani şöyle söyleyeyim elimi kullanmadan kulaklığı kulağımdan çıkarmayı becerdim :D

Redmi 9T kullanıyorum ve bağlantı sorunları var diye iade ettim. Kulaklığa bağlanırken senkronizasyon vb. sıkıntılar sizde oluyor mu? Varsa çözümü nedir?

GM21Pro kullanıyorum hiçbir bağlantı problemi yaşamadım.

Mikrofon kalitesi nasıl? Hareket halinde kulaktan düşüyor mu?

Mikrofon kalitesinden ben memnun değilim dışarıdayken ortamın sesi karşıya çok fazla gidiyor bu sebeple telefonda kulaklıkla konuşmuyorum. Kulağımdan düşmüyor spor yapıyorum sürekli hareket halindeyim ama bu kulak yapısına göre değişir diğer arkadaş kulaklık çok kayıyor yazmış mesela.

GM21Pro kullanıyorum hiçbir bağlantı problemi yaşamadım.

Mikrofon kalitesinden ben memnun değilim dışarıdayken ortamın sesi karşıya çok fazla gidiyor bu sebeple telefonda kulaklıkla konuşmuyorum. Kulağımdan düşmüyor spor yapıyorum sürekli hareket halindeyim ama bu kulak yapısına göre değişir diğer arkadaş kulaklık çok kayıyor yazmış mesela.

Ses kalitesi olarak pek bir fark yok galiba aralarında T13'ün basları daha iyiymiş, T17'nin ise tizleri. Bu açıdan bakınca T17 daha mantıklı değil mi? Mikrofonu daha iyi çünkü.

Geri
Yukarı