QCY T3 İnceleme

Merhabalar, size 2 gün önce almış olduğum QCY T3 kulaklığı inceleyecğim. Baştan belirteyim uzun süre kullanım yakalamadığım için özelliklerine değineceğim. Öncelikle kulaklığı Aliexpress'ten 30 dolara 9 Temmuz'da sipariş ettim. Gariptir ki 16 günde elime geldi! Tek bir Türk incelemesi bile yok üründe, Türkiye'deki ilk alan kişi bile olabilirim :) İncelemeye geçelim. (Fotoğraflar Samsung Galaxy Note 8 ile çekilmiştir.)
------------------------------------
Ürün kutulu bir şekilde geldi. Kutu açılımı kısmı gereksiz olacağından kutuyu falan çekmedim.
Ürün aşağıda görüldüğü gibi geliyor.

Bana sorarsanız kutunun tasarımı çok şık olmuş fakat kulaklık için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kulaklığın uç kısmını boydan boya kaplayan plastik hoş durmamış.
Tasarım üzerinde fazla durmak istemiyorum çünkü resimden belli, herkesin farklı yorumu olacaktır. Şimdi en sevdiğim tarafa, özelliklerine, geçelim 😋
20190727_164822-min.jpg

20190727_164716-min.jpg20190727_164727-min.jpg20190727_164738-min.jpg20190727_164753-min.jpg20190727_164833-min.jpg20190727_164902-min.jpg20190727_164921-min.jpg20190727_164935-min.jpg
  • Kulaklığın üzeri dokunmatik, işlemleri buradan yapıyorsunuz, bu benim en sevdiğim özellik oldu. Örneğin yukarıdan aşağıya doğru parmağınızı indirdiğinizde sesi azaltıyor, arama geldiğinde 2 kez tıkladığınızda yanıt veriyor.
  • Kulaklık telefona Bluetooth 5.0 ile bağlanıyor, bağlantı kopuklukları cihaz yanınızdaysa hiç olmuyor.
  • İletim aralığı 10 metre. Fazlasına geçerseniz bağlantı kopuyor.
  • IPX5 su geçirmemezlik sertifikası bulunuyor, bu bütçe için pek bulunamayacak bir özellik.
  • Şarj Kutusu 600, kulaklık batarya kapasitesi 60 mAh. Şarj kutusunu bir kereliğine şarj etmeniz sizi uzuuuun bir süre götürür :)
  • Mikrofonu mevcut,
  • Frekans yanıt aralığı 20Hz - 20000Hz.
Daha ayrıntılı bir inceleme yapmak isterdim ama maalesef zamanım yok... Genel bir değerlendirme yapacak olursak bu bütçe için gerçekten bulunamayacak özellikleri var, kaçırılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
pro ve pro 2 de güzel lakin f/p olarak t5 daha önde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler, sanırım ses kalitesi konusunda da T5 önde, seçimim T5'ten yana.

Merhaba qcy t3 modelini aldım fakat şarj olmuyor kutusuna koyduğum zaman hiç bir ışık yanmıyor kutuyu şarja takıp kulaklıkları içine koyuyorum yine şarj etmiyor yardımcı olabilir misiniz

Merhabalar, size 2 gün önce almış olduğum QCY T3 kulaklığı inceleyecğim. Baştan belirteyim uzun süre kullanım yakalamadığım için özelliklerine değineceğim. Öncelikle kulaklığı Aliexpress'ten 30 dolara 9 Temmuz'da sipariş ettim. Gariptir ki 16 günde elime geldi! Tek bir Türk incelemesi bile yok üründe, Türkiye'deki ilk alan kişi bile olabilirim :) İncelemeye geçelim. (Fotoğraflar Samsung Galaxy Note 8 ile çekilmiştir.)
------------------------------------
Ürün kutulu bir şekilde geldi. Kutu açılımı kısmı gereksiz olacağından kutuyu falan çekmedim.
Ürün aşağıda görüldüğü gibi geliyor.

Bana sorarsanız kutunun tasarımı çok şık olmuş fakat kulaklık için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kulaklığın uç kısmını boydan boya kaplayan plastik hoş durmamış.
Tasarım üzerinde fazla durmak istemiyorum çünkü resimden belli, herkesin farklı yorumu olacaktır. Şimdi en sevdiğim tarafa, özelliklerine, geçelim 😋
Eki Görüntüle 421530
Eki Görüntüle 421531Eki Görüntüle 421532Eki Görüntüle 421533Eki Görüntüle 421534Eki Görüntüle 421535Eki Görüntüle 421536Eki Görüntüle 421537Eki Görüntüle 421538
  • Kulaklığın üzeri dokunmatik, işlemleri buradan yapıyorsunuz, bu benim en sevdiğim özellik oldu. Örneğin yukarıdan aşağıya doğru parmağınızı indirdiğinizde sesi azaltıyor, arama geldiğinde 2 kez tıkladığınızda yanıt veriyor.
  • Kulaklık telefona Bluetooth 5.0 ile bağlanıyor, bağlantı kopuklukları cihaz yanınızdaysa hiç olmuyor.
  • İletim aralığı 10 metre. Fazlasına geçerseniz bağlantı kopuyor.
  • IPX5 su geçirmemezlik sertifikası bulunuyor, bu bütçe için pek bulunamayacak bir özellik.
  • Şarj Kutusu 600, kulaklık batarya kapasitesi 60 mAh. Şarj kutusunu bir kereliğine şarj etmeniz sizi uzuuuun bir süre götürür :)
  • Mikrofonu mevcut,
  • Frekans yanıt aralığı 20Hz - 20000Hz.
Daha ayrıntılı bir inceleme yapmak isterdim ama maalesef zamanım yok... Genel bir değerlendirme yapacak olursak bu bütçe için gerçekten bulunamayacak özellikleri var, kaçırılmaz.
Redmi airdotstan iyi mi ki acaba

QCY T5 modelinin yorumları çok olumlu. Yorumları ve @EnesOZEN hocamın QCY T5 modelini incelediği videoyu da referans alarak Gearbest üzerinden siparişimi verdim geçtiğimiz Black Friday'de.

Türkiye'de Redmi airdosts çok satılıyor fakat kullanan çoğu arkadaştan aldığım olumsuz geri bildirimler beni bu modelden açıkçası soğuttu diyebilirim.

Bu model için ne kadar gümrük vergisi çıktı sizlere?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı