QHD 24" monitör tavsiyesi

Bütçe
2500
Aslında benim var :D. Black uniformaty durumu nasıl?
Işık sızmasına bakarken hatırladığım kadarıyla iyiydi ama akşam olunca o gözle bir daha bakacağım. Bakınca yazarım.

Şu an baktım, oda tamamen karanlık olmadığından dolayı ne kadar doğru sonuç aldım bilmiyorum ama başarılıydı.

@Havacılık Sevdalısı bu monitörü kullanıyorum ve de öneriyorum. Attığınız Acer'dan daha canlı renkler vaat ediyor. Acer ile aynı özelliklerde, 300CD ve sRGB %100 civarı olan IPS bir ekranla karşılaştırdım monitörümü.

Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Ben şu an bu monitörü kullanıyorum. Dediğiniz monitöre geçersem çok fark olur mu?

Ben şu an bu monitörü kullanıyorum. Dediğiniz monitöre geçersem çok fark olur mu?
Parlaklığı %100'e yakın kullanıyorsan, parlaklığı düşük gelecektir. Şu an kullandığın monitör 157PPİ, 10 bit olduğu için görseller düşük çözünürlüklü ve renk geçişlerini merdiven şeklinde göreceksin. Ben olsam U28R550'de kalırım.

Son düzenleme:
Parlaklığı %100'e yakın kullanıyorsan, parlaklığı düşük gelecektir. Şu an kullandığım monitör 157ppi, 10 Bit olduğu için görseller düşük çözünürlüklü ve renk geçişlerini merdiven şeklinde göreceksin. Ben olsam U28R550'de kalırım.

Parlaklığı %0'da kullanıyorum. Ayrıyeten göz koruma modunu da açıyorum daha da düşmesi için. Yüksek parlaklık gözlerimi rahatsız ediyor.

Geri
Yukarı