QP Bilişim nasıldır?

Ben de RAM almıştım. Paket kargoda kaybolmuştu. Gelmeyince QP Bilişim ile iletişime geçtim beni bekletmeden yenisini gönderdiler, dağıtım merkezinde kaybolan kargo da onlara geri dödü. RAM'lar yeni üretimdi, paketleme güzeldi. İade, değişim konularında tecrübem yok.

Daha iyisini bulana kadar şimdilik benim gözümde en iyisi. Alternatif olarak İnventus da QP Bilişim ile aynı kalitededir.

İnventus'tan hazır sistem unlost kasa sipariş etmiştim. Yoğunluğa yetişemediler sanırım. Günlerce bekledikten sonra gelmeyince iptal etmek zorunda kalmıştım. Sonra Teknobiyotik'ten sipariş ettim bekletmeden hemen gönderdiler. Bu sitelerde peşin fiyatına taksit seçeneği yok. Taksitle almak isteyince aşırı vade farkı bindiriyorlar. En büyük sorunları bu :)

Benim monitörüm sıkıntılı çıktı 26.11.2020 tarihinde yolladim,27 teslim aldilar. Arıyorum 8-10 dk. acmiyorlar,mail atiyorum cevap yok. Telefonu acinca da 21 iş günü diyip kapatıyorlar. Yolladığım hafta pandemi yasak yoktu Cumartesi iş günü sayarsam 22 gün oluyor. Ne arayan var ne bilgi veren var. Sinirlerim bozuldu artık.

Geri
Yukarı