QP Bilişim nasıldır?

Tek kelime ;

QP BİLİŞİM ADAMDIR (!)
Kesinlikle güvenmiyorum, başımdan geçen olayı kısaca anlatayım. 15 ay önce Sapphire RX 570 8G ekran kartı alıyorum 13-14 ay sorunsuz kullanıyorum sonra no signal hatası alıp garantiye yolluyorum. Garanti kart bozuk diyor tabii ben süreç başından beri ya tamir ya da aynısı ile değişim talep ediyorum alalı 2 sene olmuş kart 4 katına çıkmış. Neyse firmayı onlarca kez arayıp değişim istediğimi söylememe rağmen elimizde yok deyip baştan savdılar. Muadil bir kartı da vermek istemediler. Sonuç ben tüketici mahkemesine verdim, daha mahkeme belli olmadan adamlar parayı iade ettiler ama ben bunların peşini bırakmayacağım.

Ürün bedeli tarafınıza iade edildiyse o mahkemeden bir sonuç alamazsınız.
Fiyatların artması veya düşmesi sizin fatura bedelinizi etkilemez.
Bilginize.

1000 TL'den fazla harcadım mağazalarında tüm alışverişlerimde kapalı sıfır ürünler ulaştı elime. Sinerji ile yaşadığım rezillikten sonra benim için QP tek.

1000 TL'den fazla harcadım mağazalarında tüm alışverişlerimde kapalı sıfır ürünler ulaştı elime. Sinerji ile yaşadığım rezillikten sonra benim için QP tek.
üründe bir sıkıntı yok hocam gayet iyi hızlı geliyorlar, mesele ekran kartı gibi kritik bir parçada problem yaşayınca ''elimizde aynısı stokta maalesef yok'' diyorlar, muadil malı talep ettiğinde böyle çalışmıyoruz diyorlar. Ben 1000 tl ye mal alıyorum 2 sene sonra fiyatı 2500- 3500 civarına çıkıyor ve malın kendisi de piyasada yok, ee ben bu 1000 tl yi ne yapayım 2 gb ekran kartı anca alınıyor. Düşün 100 birime bayiden araba alıyorsun 2 sene sonra araba bayide 350 birime satılıyor, üretimden kaynaklı problem oluşuyor ve sen bayiye gönderiyorsun araba elimizde yok biz sana 100 birim geri vericez diyorlar ne yaparsın hakkını aramaz mısın ? Susup köşeye mi geçersin ?

Kesinlikle güvenmiyorum, başımdan geçen olayı kısaca anlatayım. 15 ay önce Sapphire RX 570 8G ekran kartı alıyorum 13-14 ay sorunsuz kullanıyorum sonra no signal hatası alıp garantiye yolluyorum. Garanti kart bozuk diyor tabii ben süreç başından beri ya tamir ya da aynısı ile değişim talep ediyorum alalı 2 sene olmuş kart 4 katına çıkmış. Neyse firmayı onlarca kez arayıp değişim istediğimi söylememe rağmen elimizde yok deyip baştan savdılar. Muadil bir kartı da vermek istemediler. Sonuç ben tüketici mahkemesine verdim, daha mahkeme belli olmadan adamlar parayı iade ettiler ama ben bunların peşini bırakmayacağım.
Siz sorun yaşadınız diye bu onların hizmet kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmez.

Tek kelime ;

QP BİLİŞİM ADAMDIR (!)

Bilginize.
Tek kelime ;

QP BİLİŞİM ADAMDIR (!)

Bilginize.
Bedeli tarafıma iade edilmedi, bana iki sene önceki ederi verildi. Ayrıca ben hiç bir şekilde iade talebinde bulunmadım, kafalarına göre iade yapamazlar, müşteri neyi talep ederse onu yapmakla mükelleflerdir. 2:00 dan sonrasını izlemenizi rica ediyorum.
Sürekli arızalanan veya ayıplı üründe iade hakkı | Tüketici Haklı - YouTube

Şikayetim var sitesine girip bakalım ülkede faaliyet gösteren binlerce firmadan adına şikayet olmayan 1 tane bile firma olma ihtimali bence yok. Buna devlet tarafından işletilen firmalar, bankalar vs dahil. Bence burada önemli olan genel anlamında bazı kötü alışkanlıkları adet haline getirip getirmediğine bakmak lazım. Her şikayet edilen firma kötüdür demek olmaz. Hiç bir firma müşterilerini %100 memnun edemez. Buraya takılı kalırsak alış veriş yapmayı kesmemiz lazım.

Şikayetim var sitesine girip bakalım ülkede faaliyet gösteren binlerce firmadan adına şikayet olmayan 1 tane bile firma olma ihtimali bence yok. Buna devlet tarafından işletilen firmalar, bankalar vs dahil. Bence burada önemli olan genel anlamında bazı kötü alışkanlıkları adet haline getirip getirmediğine bakmak lazım. Her şikayet edilen firma kötüdür demek olmaz. Hiç bir firma müşterilerini %100 memnun edemez. Buraya takılı kalırsak alış veriş yapmayı kesmemiz lazım.
Ben yaşadığım deneyimi anlattım, elbette sorun yaşamadığın ve genel şikayet oranına baktığın için iyidir diyebilirsin çok normal. Ancak başınız yandığı zaman anlıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı