QP bilişim ürünü farklı bir kargo şirketine verdi

kashmar122

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sipariş vermiş olduğum ürünle ilgili satış sözleşmesinde Yurtiçi kargo yazıyordu. Fakat bugün ürünü sürat kargoya vermişler. Sürat kargo nasıldır? Pek iyi yorum bulamadım. QP bilişimden mağaza olarak memnunum. Sipariş vermiş olduğum ürün mouse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürat Kargo'nun Türkiye geneli bir sıkıntısı var şu sıralar galiba, internette çokça şikayete denk geliyorum, benim de bir siparişimi getireceklerdi fakat hala kargoya verildi olarak gözüküyor, cmt. teslim edilmesi gerekiyordu.

Yakın zamanda tüm kargo firmalarını kullandım. Hepsi en geç 2 gün içerisinde teslim etti ve gayet memnun kaldım. İnşallah bu kargodan da memnun kalırım.

Şanslıymışsınız. Ben de İstanbulda oturuyorum. Başıma geleni anlatmak istemiyorum. Genel durumu şu entrylerle de anlayabilirsiniz.

Eğer onların oradaki Yurtiçi şubesi çok aşırı yoğunsa sizin için Sürat kargoya vermiş olabilirler iyi niyetle, benim başka bir firmayla alışverişimde Yurtiçi yerine Aras'a bu sebeple vermişlerdi, buradaki Aras rezalet olduğu için arayıp düzeltmelerini istedim ve düzelttiler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı