QP Bilişim - Yurtiçi Kargo kasa kırık çıktı

uaugur511

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sabah QP Bilişim'den aldığım Technopat'ın da hazırlamış olduğu videodan aldık. Bilgisayar elime cam tarafı kırık biçimde çıktı. Kutuyu açarken video falan da çektim. Fotoğrafları firmanın sayfasına yolladım. Kaç saat oldu, hala bir geri dönüş olmadı. Aradım sabah 2 defa birazdan döneceğiz dediler dönmediler. Yarın da pazar zaten kapalılar. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olur musunuz? Kesinlikle hiç kimseyi, özellikle bu forumu, karalamıyorum; yanlış anlamayın. Kargo firmasinda sanki tekme atılmış gibi. Sol altta göçük var. Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• IMG_20221224_110305.jpg
    IMG_20221224_110305.jpg
    269,3 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20221224_110235.jpg
    IMG_20221224_110235.jpg
    295,5 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20221224_110224.jpg
    IMG_20221224_110224.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20221224_110159.jpg
    IMG_20221224_110159.jpg
    181,8 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu sabah QP Bilişim'den aldığım Technopat'ın da hazırlamış olduğu videodan aldık. Bilgisayar elime cam tarafı kırık biçimde çıktı. Kutuyu açarken video falan da çektim. Fotoğrafları firmanın sayfasına yolladım. Kaç saat oldu, hala bir geri dönüş olmadı. Aradım sabah 2 defa birazdan döneceğiz dediler dönmediler. Yarın da pazar zaten kapalılar. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olur musunuz? Kesinlikle hiç kimseyi, özellikle bu forumu, karalamıyorum; yanlış anlamayın. Kargo firmasinda sanki tekme atılmış gibi. Sol altta göçük var. Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.
Keşke kurye ile beraber açsaydın 2 dk bekle deyip . Kırık çıktığını görünce tutanak tuta bilirdin .

Ne yazikki işteydim iş yerime sipariş vermiştim o anda açamadım.
Çok geçmiş olsun muhtemelen üzerine ağır yük koydular veya sert bir şekilde bi yere bıraktılar . Keşke Ups tarzı firmalar ile çalışılsa böyle önemli ve hassas parçalarda . Ne yazık ki ihale size kala bilir .
Yanında paketinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz ile ilgilenilecek ve en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.
İncehesap'ta süreç bu şekilde muhtemelen bütün firmalarda da böyledir .

Geri
Yukarı