QP Bilişim'in montaj hizmeti var mı?

Yahu hangi posta baksam bir sürü soruyla alakasız cevaplar. Atıyorum adam bu ikisinden hangisini alayım diye sormuş, aşağıda ''onları alma bunu al, üstüne şu kadar daha koy bunu al'' tarzında cevaplar verilmiş.
Burada da adam QP'nin montaj hizmeti var mı diye soruyor, adam incehesap daha ucuz demiş. Sağ olasın kardeşim. Ankara'da da deniz yok. İzmir'de yarın hava yağmurlu. B550 anakartlar da satışa sunuldu geçen. Bu sene İstanbul'da büyük bir deprem bekleniyor.

Son düzenleme:
Hocam adamın sorduğu soruyla senin cevabın ne alakası var? Neden konuyla alakasız yorum yapıyorsun?

Yahu hangi posta baksam bir sürü soruyla alakasız cevaplar. Atıyorum adam bu ikisinden hangisini alayım diye sormuş, aşağıda ''onları alma bunu al, üstüne şu kadar daha koy bunu al'' tarzında cevaplar verilmiş.
Burada da adam QP'nin montaj hizmeti var mı diye soruyor, adam incehesap daha ucuz demiş. Sağ olasın kardeşim. Ankara'da da deniz yok. İzmir'de yarın hava yağmurlu. B550 anakartlar da satışa sunuldu geçen. Bu sene İstanbul'da büyük bir deprem bekleniyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Montaj hizmeti var.
Zaten, " Ücretsiz Montaj, Windows 10 Deneme Sürümü Kurulumu, Performans Testleri ve Hızlı Teslimat " diye sistemin içerisinde not düşülmüş durumda.
Bu arada hazır sistemlerden değil de, parça parça alacaksan ona montaj var mı bilmiyorum bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montaj hizmeti var.
Zaten, " Ücretsiz Montaj, Windows 10 Deneme Sürümü Kurulumu, Performans Testleri ve Hızlı Teslimat " diye sistemin içerisinde not düşülmüş durumda.
Bu arada hazır sistemlerden değilde, parça parça alacaksan ona montaj var mı bilmiyorum bak.
Hepsini onlardan alırsa tabiki yaparlar, hazır-toplama ne fark eder ki? Etmemesi lazım.

Hem hazır, hem de parça parça seçimlerinde montaj ve Windows hizmeti var. Her iki türlü de sistem aldım rahatlıkla alabilirsiniz. QP bir numara bence şuan.

Geri
Yukarı