QP Honeycomb XL mouse pad incelemesi

Ürünü pazar günü QP üzerinden aldım, pazartesi kargolandı salı günü kargo bana geldi. Ürünün boyutları sitesinde söylendiği gibi geldi. Steelseries Rival 110 kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadan rahat bir şekilde kullanıyorum. Çözünürlük kalitesi gayet normal. Ürün 90x40 CM, kalınlığı 3mm. Beni korkutan asıl nokta dikişlerinin çok kalın olup oyun oynarken beni rahatsız edeceğiydi ancak dikişleri gayet ideal, yukarı doğru oluşturduğu çıkıntı beni rahatsız etmedi, alacak kişiler için gayet güzel bir tercih 50 TL'ye aldım. Ürünün alt tabanı gayet güzel bir şekilde masaya yapışıyor, herhangi bir kayma durumu yok.
Ürün bağlantısı: QP Honeycomb XL 90x40 Mousepad
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.31.16.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.31.13.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.43.05.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-24 at 12.31.20.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selamünaleyküm bende bugün sipariş vereceğimde sizin modelden kalmamış qp hexa var onu alacağım acaba baskı kalitesi nasıl kaliteli mi kargo açısından sıkıntı var mı? Teşekkürler.

Hocam öncelikle aleykümselam. Aynı durumu ben de yaşadım. Honeycomb alacaktım stokta olmadığı için hexa modelini aldım. Alalı çok olmadı yaklaşık 15 gün oldu. Basımda sıkıntı yok sadece bir tane beyaz nokta vardı o da klavyenin altına geliyor çok önemsemedim. Altındaki kaymaz taban gerçekten kaymıyor, kaliteli. Dikişleri bayağı kaliteli. Son olarak renk kalitesi de çok güzel ancak ışığın nereden vurduğuna bağlı olarak mousepadin bir tarafı soluk görünebilir ancak ışığın vurduğu yere bağlı. Bir de kargo açısından çok ama çok hızlı sipariş verdikten sonraki gün elime geçti mouse pad. İyi günler.

Hocam öncelikle aleykümselam. Aynı durumu ben de yaşadım. Honeycomb alacaktım stokta olmadığı için hexa modelini aldım. Alalı çok olmadı yaklaşık 15 gün oldu. Basımda sıkıntı yok sadece bir tane beyaz nokta vardı o da klavyenin altına geliyor çok önemsemedim. Altındaki kaymaz taban gerçekten kaymıyor, kaliteli. Dikişleri bayağı kaliteli. Son olarak renk kalitesi de çok güzel ancak ışığın nereden vurduğuna bağlı olarak mousepadin bir tarafı soluk görünebilir ancak ışığın vurduğu yere bağlı. Bir de kargo açısından çok ama çok hızlı sipariş verdikten sonraki gün elime geçti mouse pad. İyi günler.
hocam peki mouse üstünde rahat hareket edebiliyor mu yani akışkanlığı iyi mi ? Birde solukluğu çok rahatsız edici mi öyleyse onun yerine xrades tercih edeyim mi ? . Teşekkürler

Hocam peki mouse üstünde rahat hareket edebiliyor mu yani akışkanlığı iyi mi? Bir de solukluğu çok rahatsız edici mi öyleyse onun yerine xrades tercih edeyim mi? Teşekkürler.

Mouse pad Speed bir mouse pad. Mouse üstünde çok iyi kayıyor. Solukluktan bahsettiğimde ışığın gelme açısına bağlı ve öyle çok büyük bir solukluğu yok.

Mouse pad Speed bir mouse pad. Mouse üstünde çok iyi kayıyor. Solukluktan bahsettiğimde ışığın gelme açısına bağlı ve öyle çok büyük bir solukluğu yok.

Çoğu kişi forumda yazmış pişman oldum mouse pad ince aim falan kayıyormuş ben genellikle Fortnite oynuyorum denk gelirse CS falan eğer aim kayıyorsa Fortnite de sıkıntı bir şey.

Allah Allah inşallah bende de olmaz o sorun yüzünden tercihim değişmez inşallah xrades kullandınız mı iyi mi acaba?

Hocam ben xrades kullanmadım. Bu mouse pad çok önerildi diye bunu aldım. Memnunum.
Allah Allah inşallah bende de olmaz o sorun yüzünden tercihim değişmez inşallah xrades kullandınız mı iyi mi acaba?

Fotoğrafları da diğer konudan attım.

Geri
Yukarı