QP Parayı çekti fakat sipariş yok

Bir kaç saat bekleyin. Eğer düzelmez ise dekontunuz ile birlikte destek elektronik postası ile iletişime geçersiniz.

Bayram olduğunu biliyorsunuz değil mi? Kimse yok şuan. Kargolar çalışmıyor. Pazar günü.
Bunu oturup bir insan mı güncelliyor? Ayrıca ödeme sorununun kargo ile ne alakası var onu anlayamadım.

Bunu oturup bir insan mı güncelliyor? Ayrıca ödeme sorununun kargo ile ne alakası var onu anlayamadım.

Feedback alınmamış. Pazar günü. Kimse çalışmıyor. Daha mantıklı bir şey varsa buyrun. Bu kadar endişe edilecekse pazartesi günü sipariş verilmeliydi. EFT gibi bir şey olabilir. İşlem yapıldıktan 5 dakika sonra konu paylaşılması garibime gitti sadece.

Hafta sonları olduğu zaman parayı alır fakat sipariş transfer vb. şeyleri askıya alır zaman içinde işleminiz gerçekleşir merak etmeyin.

Hafta sonları olduğu zaman parayı alır fakat sipariş transfer vb. şeyleri askıya alır zaman içinde işleminiz gerçekleşir merak etmeyin.

Yakın zamanda bir tanıdığımda para transferindede aynısı oldu para 2 hesaptada yok.
Bende bir sorun yok sabah sipariş ettim.

Bankadan bankaya değişiyor olabilir zaten bir sıkıntı olmaz halledilebilir bir şey ama uğraşırsan.

Geri
Yukarı