Quanta QLH/QLC/TWH/SWH BIOS R192

Murat bey swh sürümü için en güncel hangi bios var biliyormusunuz?Ekran kartım bios eski olduğu için çalışmıyor.

Murat bey swh sürümü için en güncel hangi bios var biliyor musunuz? Ekran kartım bios eski olduğu için çalışmıyor.
Konu başlığında modelini görebildiğinize göre? Konuda verdiğim bios ile güncelleme yapın.

murat bey merhaba, ben win10 da twhdu311 biosu kullanıyordum. fakat ekran kartım 540m kod 43 hatası verdiği için güncel sürümlü bir ekran kartı kullanamıyordum. eski sürümleri kullanıyordum. sistemi w8.1 yaptım biosuda qu272 yaptım ama fakat ekran kartı güncel sürümde kod 43 hatası veriyor. bios sürümümde mi bir sıkıntı oluyor yani 2sinide denedim gerçi ama anlayamadım.
raporu linkte veriyorum.

Meet Google Drive – One place for all your files

@Murat5038 n Nvidianın 347,52 sürümünü yükledim 5.2.2015 ünlem kalktı yeni sürümlerde hep aynı kod43 hatasına düşüyor bilgisayar. anlam veremedim, ilginiz için teşekkürler birde verdiğiniz biosu yükleyeyim. ilginiz için teşekkür ederim. bu qu131 sürümünü tüm gün aradım bulamadım. sizin arşivinizde varmı? birde istenmeyen programlardan kastınız nedir acaba sistemi daha yeni sıfırladım.

@Murat5038 birde verdiğiniz bios bana uyumsuz çıktı böyle bir hata aldım.

Dosya Ekleri

• bios.jpg
    bios.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 326
Dediğim komut ile de aynı ise uyumsuzdur. Zaten benim verdiğim bios değil bu bir yukarıdaki kullanıcının Casper'dan aldığı biostu. Sizde Casper'dan bir isteyin aynısını vermezlerse onunla yüklersin. Şuanlık zaten ilk verdiğimi yüklemişsin çalışıyor gözüküyor. Alabiliyorsan Vbios al Casper2dan başka bir şeye gerek yok gözüküyor.

Geri
Yukarı