Quanta SW9/TW9 BIOS güncelleme

alicanzenbil

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Anakart Quanta SW9/TW9

Casper Nirvana
Bu pcye Windows 8 yükledim hızlı açılması için uefi bios olması gerekiyor.
Yeni bir bios sürümü var mıdır acaba, bunun direk Windows ekranına geçen cinsten bir biosu var mıdır.
Yardımlarınızı bekliyorum
Anakart Adı Quanta SW9/TW9
BIOS Özellikleri
BIOS Türü Insyde EFI
BIOS Sürümü Q3H53
Sistem BIOS Tarihi 08/19/2010
Görüntü BIOS Tarihi 03/12/10

BIOS Üreticisi
Firma Adı Insyde Software Corp.
Ürün Bilgisi UEFI BIOS for Mobile, Desktop, Embedded and Server Platforms - InsydeH2O
BIOS Yükseltmeleri http://www.aida64.com/bios-updates

Sorunlar & Öneriler
Öneri görüntü BIOS'u 2 yıldan daha eski. Gerekli ise güncelleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet aynı bios sürümünün güncelini bende arıyorum bir türlü bulamadım. Forum içerisinde çözülen tw9/sw9 bios güncelleme konusunda ki bios sürümü bizim Q3H53 için uyumlu mudur?

Evet size yazmıştım hangi kısmı anlamadınız? ilerleyen zamanlarda güncelleme gelmeyecek diyorum o yüzden öğrenmene gerek yok. 2. kısım ise; Böyle dandik laptopları almadan önce bize sorup birdakine alırsın işe yaramaz bir laptop almamış olursun diyorum.

Evet size yazmıştım hangi kısmı anlamadınız? ilerleyen zamanlarda güncelleme gelmeyecek diyorum o yüzden öğrenmene gerek yok. 2. kısım ise; Böyle dandik laptopları almadan önce bize sorup birdakine alırsın işe yaramaz bir laptop almamış olursun diyorum.
Bu ne kibir böyle? Güncelleme gelmeyeceğini tahmin etmek zor değil zaten, benim öyle bir beklentim olmadı ki bunu kendinize dert ettiniz. Dandik falan 4-5 senedir işimi görüyorum, belki bütçem buna yetti, belki ikinci el aldım sana ne! Konuyla ne alakası var dizüstü tercihinin. Bilgisayardan şikayet ettiğim mesaj mı var konuda? Ben sana nasıl uyumlu olduğunu anladınız? diye soruyorum sen saçma sapan yerlere gidip kibir dolu üslübunla bir şeyler söylemişsin. Kafan mı iyi nedir?

Geri
Yukarı