r10.net’e TC kimlik numarası girilirse sorun olur mu?

Alfred Lafonde

Hectopat
Merhabalar, biliyorsunuz ki r10.net sitesinde üyelikler 1 Ocak'a kadar davetiye kodsuz yapılabiliyor. Buraya TC kimlik girmem ve fotoğrafımı atmam sorun teşkil eder mi?

KVKK'de ihlal yaptıklarını duydum ve databaselaride hacklenmiş. Bu kadar bilgiyi paylaşmak doğru değil.
Ben Technopat gibi bir yer sanıyordum. Hocam, nasıl bir yer orası beni bir aydınlatır mısınız?
Web sayfası yapan insanların (yani webmasterların) olduğu bir forum.

Hocam ben site açacağım da acaba kabul edilir miyim?
Alacağınız site ile ilgili bilgi verin, SEO, tasarım, logo vb. alacaksanız onları yazabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istediğinizi belirtin.
Ben Technopat gibi bir yer sanıyordum. Hocam, nasıl bir yer orası beni bir aydınlatır mısınız?
İnsanların aklınıza gelebilecek her alanda (legal, çoğunlukla teknolojik) ticaret yaptığı bir forum.
KVKK'de ihlal yaptıklarını duydum ve databaselaride hacklenmiş. Bu kadar bilgiyi paylaşmak doğru değil.

Web sayfası yapan insanların (yani webmasterların) olduğu bir forum.
Bu sitenin avukatı bildiğim kadarı ile cumhurbaşkanının da avukatı :).

Sizce? Estağfurullah kusur değil de; neden r10 a girmek istiyorsunuz? 2. Bir sey-it vakası olmasın da.

Eklersen ne amaçla kullanacağını soracağım ve güven için de 1-2 soru soracağım, ek olarak maddi durumun el verirse bir vakıfa/kuruma bağış yapmanı isteyeceğim.
Dostum ekledim Steam'den bakar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı