R3 1200 AF GT 1030 sistem için Windows 7 mi Windows 10 mu?

erter61

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm benim bir sistemim var da Windows 10 mu yapsam daha çok performans alırım yoksa Windows 7 mi yapsam daha çok performans yani FPS alırım? Yardım edebilir misiniz? (Windows 7 Ultimate)
İşlemci Ryzen 3 1200 AF (3.45GHz)
Ekran kartı GT 1030.
RAM 8 GB.
Anakart A320 Pro.

Sizce ne yapmalıyım? Kararsız kaldım.

Windows 10 OgnitorenKs bakabilirsiniz. 20H2 o sisteme ilaç gibi olur.

Windows 7 artık kullanılmaz. Orijinal ISO bulmak ayrı dert, içerdiği hatalar ayrı dert, uygulamaların desteği çekmesi ayrı dert, önemli bazı güncellemeleri yapmak ayrı dert.. Liste böyle uzar gider.

Sana önerim AtlasOS 20H2 (Windows 10) kurman. Başka insanlar tarafından düzenlenmiş, performans odaklı bir Windows 10 sürümü. Technopat makale yayınlamıştı hakkında. Şu an bende kullanıyorum ve gayet hızlı, memnunum.

Ve yapılan değişiklikler apaçık şekilde GitHub üzerinden paylaşılıyor. Ne kadar güvenilir bilemiyorum.

Windows 7 artık kullanılmaz. Orijinal ISO bulmak ayrı dert, içerdiği hatalar ayrı dert, uygulamaların desteği çekmesi ayrı dert, önemli bazı güncellemeleri yapmak ayrı dert. Liste böyle uzar gider.

Sana önerim AtlasOS 20H2 (Windows 10) kurman. Başka insanlar tarafından düzenlenmiş, performans odaklı bir Windows 10 sürümü. Technopat makale yayınlamıştı hakkında. Şu an bende kullanıyorum ve gayet hızlı, memnunum.

Ve yapılan değişiklikler apaçık şekilde GitHub üzerinden paylaşılıyor. Ne kadar güvenilir bilemiyorum.

Windows 10 OgnitorenKs daha performanslı. Kanıtlayabilirim. Onun da içeriği paylaşılıyor. Kendim de kullanıyorum güvenmediğim şeyi kullanmam kullandırtmam.

Geri
Yukarı