R3 1200 AF ve RX 570 Sistem

ErtanTellioglu

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Ben R3 1200 AF, RX570, (2x8) 3600MHz, B450-M bir sistem toplayacağım. Buna benzer sistem kullanan arkadaşlara önemli birkaç soru sormak istedim.
Öncelikle oyunlarda Ultra takıntım yok ve bu sistemi basit oyunların yayını ve 1080P video montaj için kullanacağım lütfen böyle bir sistemle deneyiminiz yoksa çöp diye eleştirip heves kaçırmayınız. Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

1.Bu sistem ile 1080P video render alabilir miyim?

2.Bu sistem ile CS:GO, Valorant, GTA 5 yayını açabilir miyim?

3.Buna benzer bir sistemle yaşadığınız kötü anılar var mı?

4.Böyle bir sistemde en az kaç Watt kullanırsam Overclock yaparken sorun yaşamam?

GTA 5 yayını ağır kaçar o işlemciye, hatta yayını da işlemciye yüklersen muhtemelen diğer oyunların yayını da ağır kaçar. PSU konusunda en az 500W, mümkünse 600W alın. Ve 1600AF'de denildiği gibi daha iyi olur.

GTA 5 yayını ağır kaçar o işlemciye, hatta yayını da işlemciye yüklersen muhtemelen diğer oyunların yayını da ağır kaçar. PSU konusunda en az 500W, mümkünse 600W alın. Ve 1600AF'de denildiği gibi daha iyi olur.
Şimdiki bilgisayarımla yayını versem capture card kullanıp olmaz mı? Çünkü monitör ve ekipmanlara da para ayırmam gerekiyor. Şuanki bilgisayarım da İ5 6500 ve GTX 780 var.

Yayın açmak istemeseydiniz R3 1200 AF ve RX 570 3000 TL bütçede güzel ikili. R3 1200 AF ile RX 5500XT kullanan bile var forumda. Yayın çöp olur biraz onun dışında sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
Şimdiki bilgisayarımla yayını versem capture card kullanıp olmaz mı? Çünkü monitör ve ekipmanlara da para ayırmam gerekiyor. Şuanki bilgisayarım da İ5 6500 ve GTX 780 var.

Capture Card fiyatları uçtu onun yerine işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz.

Yayın açmak istemeseydiniz R3 1200 AF ve RX 570 3000 TL bütçede güzel ikili. R3 1200 AF ile RX 5500XT kullanan bile var forumda. Yayın çöp olur biraz onun dışında sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Capture Card fiyatları uçtu onun yerine işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz.
Capture cardım zaten var o yüzden dedim yoksa bu zamanda ona asla para vermem.

O sistem götürür sizi daha. Ya kullanın 2-3 yıl ya da satıp üstüne koyun derim. Upgrade yaşamayacaksınız gibi.

Yok ya zor götürür o sistem zaten intel sürekli soket değiştirdiği için yükseltme de olamaz. Yeni bir sistemin vakti gelmiş şu an kullandığı sistemi yayın bilgisayarı yapar kaliteli bir setup olur.

Ben R3 1200 AF, RX570, (2x8) 3600MHz, B450-M bir sistem toplayacağım. Buna benzer sistem kullanan arkadaşlara önemli birkaç soru sormak istedim.
Öncelikle oyunlarda Ultra takıntım yok ve bu sistemi basit oyunların yayını ve 1080P video montaj için kullanacağım lütfen böyle bir sistemle deneyiminiz yoksa çöp diye eleştirip heves kaçırmayınız. Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

1.Bu sistem ile 1080P video render alabilir miyim?

2.Bu sistem ile CS:GO, Valorant, GTA 5 yayını açabilir miyim?

3.Buna benzer bir sistemle yaşadığınız kötü anılar var mı?

4.Böyle bir sistemde en az kaç Watt kullanırsam Overclock yaparken sorun yaşamam?
1.Alabilirsin
2.Yayın açman biraz sıkıntı işlemcin yayın için yetersiz ne yazık ki
3.Yok :D
4.En az 500W, bütçe varsa da 600W kaliteli bir PSU öneririm

Geri
Yukarı