R3 1200, RX570 ile darboğaz yapar mı?

onuralp0

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 2060 1tb m.2 ssd b450m k ıı 16 gb 3200 mhz ram 165 hz va panel monitör R5 1600AF
RX570 8 GB R3 1200 darboğaz yapar mı? Birkaç FPS darboğazdan bir sorun olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX570 8 GB R3 1200 darboğaz yapar mı? Birkaç FPS darboğazdan bir sorun olmaz.

Hocam az da olsa yapar diye biliyorum ama çok sıkıntı olmayacaktır işlemci almadıysanız 2.elde R5 1600 AF gibi işlwmcilerw yönelwbilirsiniz.

Hayır yapmaz yeterli olacaktır.

Hocam niye dislike attınız anlamadım yanlışım varsa uyarabilirdiniz niye böyle tepki verdiniz.

Son düzenleme:
Hocam az da olsa yapar diye biliyorum ama çok sıkıntı olmayacaktır işlemci almadıysanız 2.elde R5 1600 AF gibi işlwmcilerw yönelwbilirsiniz.

Hocam niye dislike attınız anlamadım yanlışım varsa uyarabilirdiniz niye böyle tepki verdiniz.
Hocam katılmadığımı belirtmek için attım başka bir amacı yok ki. Darboğaz yapmaz sadece.

@GTX 1080 Darboğaz yapar. Videoya göz atın, özellikle Black Ops 4 oyununda aşırı fazla darboğaz oluyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Darboğaz yaptığı oyunlar olur. Videoya göz atın, özellikle Black Ops 4 oyununda aşırı fazla darboğaz oluyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben böyle videolara gerekmedikçe çok güvenmiyorum. Eskiden insanlar R3 1200 ile RX 580 sistem toplardı 3000 TL'ye. (2. El) darboğaz falan yaşamazlardı.

Ben böyle videolara gerekmedikçe çok güvenmiyorum.
Attığım videoya güvenmiyorsanız başka videolara da bakın, hepsinde darboğaz gözüküyor.

R3 1200 RX570'i besleyemiyor ki RX 580'i beslesin... Buyurun, bu kanaldaki playliste de bakın, hepsi mi yalan?

Alın kendisiniz test edin o halde. Attığım videoya güvenmiyorsanız başka videolara da bakın, hepsinde darboğaz gözüküyor.

R3 1200 RX570'i besleyemiyor ki RX 580'i beslesin... Buyurun, bu kanaldaki playliste de bakın, hepsi mi yalan?

Yalan diyen olmadı güvenmiyorum dedim. RX 570 o kadar güçlü bir kart değil hatta günümüzde kötü denilebilir.

RX 570 o kadar güçlü bir kart değil hatta günümüzde kötü denilebilir.
R3 1200 güçlü bir işlemci mi peki? Değil. Çoğu oyunda darboğaz yapar maalesef. R3 1200 bayağı güçsüz bir işlemci.

Alın buyurun 1200AF, bir kanıt daha size. Buna da güvenmiyorum demeyin:

GTA 5'te bile %100'e varan CPU kullanımı mevcut. İşlemciye yük binen oyunlarda bayağı darboğaza sebep olur. Lütfen izleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı