R3 1200 sistem mavi ekran veriyor

glbhkn

Decapat
İşlemci AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor, 3100 MHz, 4 çekirdek, 4 mantıksal işlemci.

Yüklü fiziksel bellek (RAM) 16, 0 GB.

Temel kart ürünü A320M PRO-VH Plus(MS-7B07)

Adı NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.

Özelliklerim bunlar.

Bilgisayarım yaklaşık 2-3 saat sonra mavi ekran ya da siyah ekran veriyor ve kendisini kapatıyor. Mavi ekran sorunlarını araştırdım 1 aydan beri çözmeye çalışıyorum, her türlü sorunları düzelttim ama ginede aynı hataları veriyor ya da farklı bir hata veriyor. Driverlarımın hepsi güncel her şeyi tertemiz kurdum C diskimin formatladım tamamen fakat yine de aynı sorunları yaşıyorum. Oyunlarımda hiçbir şekilde sorun yaşamıyorum FPS'ım 300'lerde CS:GO'da veya başka bir oyunda drop yemioyurm ama bir anda dediğim gibi kapanıyor ya da mavi ekran veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

https://drive.google.com/file/d/1sFTr5g1r05Cktzghy55mE6YTmZip6mXN/view?usp=sharing minidump dosyalarım burada.

Büyük ihtimalle sorun SSDde aynı sorun bende vardı HDD ye kurunca düzeldi ayrıca hd tunede hata veriyordu.
Sorunun SSD'de olduğunu nerede anladınız? Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın. Arkadaşın sorunu farklı olabilir. @Enes3078 @Bora Dere

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı