Çözüldü R3 1200 sisteme ikinci RAM'i takınca mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Neredeyse 2 yıllık bir BIOS sürümü kullanıyorsunuz. BIOS'unuzu güncelleyin. Aşağıda ki linkten F62 sürümünü kurun. F63a beta aşamasında olduğu için sorun yaratabilir.
Windows'unuzu da güncelleyin.
DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip kendi sitesinden en son WHQL olanı kurun.
Son olarak Vanguard yazılımını sistemden silin. (Valoranta giriş yaptığınızda otomatik olarak yüklenecektir. Manuel olarak kurmanıza gerek yok.)

Ayrıca Ekran kartı modelinizi öğrenebilir miyim?
Neredeyse 2 yıllık bir BIOS sürümü kullanıyorsunuz. BIOS'unuzu güncelleyin. Aşağıda ki linkten F62 sürümünü kurun. F63a beta aşamasında olduğu için sorun yaratabilir.
Son olarak Vanguard yazılımını sistemden silin. (Valoranta giriş yaptığınızda otomatik olarak yüklenecektir. Manuel olarak kurmanıza gerek yok.)

Ayrıca Ekran kartı modelinizi öğrenebilir miyim?

Çözüm
Son olarak Vanguard yazılımını sistemden silin. (Valorant'a giriş yaptığınızda otomatik olarak yüklenecektir. Manuel olarak kurmanıza gerek yok.)

Ayrıca ekran kartı modelinizi öğrenebilir miyim?

Dediklerinizi uyguladım şu an düzeldi sorun. BIOS güncelledikten sonra formatlayıp Windows kurdum düzeldi şu anlık normal gibi ekran kartım GTX 1050 Ti.

Yeni konular

Geri
Yukarı