Çözüldü R3 1200 sisteme ikinci RAM'i takınca mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mert329

Zeptopat
Daha fazla  
Ryzen 3 1200 Gigabyte B450 mh anakart 8+8 16 GB RAM Windows10 mavi ekran hataları minidamp.rar yardımcı olabilen dostların yardımını bekliyorum.

Çözüm
Neredeyse 2 yıllık bir BIOS sürümü kullanıyorsunuz. BIOS'unuzu güncelleyin. Aşağıda ki linkten F62 sürümünü kurun. F63a beta aşamasında olduğu için sorun yaratabilir.
Windows'unuzu da güncelleyin.
DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip kendi sitesinden en son WHQL olanı kurun.
Son olarak Vanguard yazılımını sistemden silin. (Valoranta giriş yaptığınızda otomatik olarak yüklenecektir. Manuel olarak kurmanıza gerek yok.)

Ayrıca Ekran kartı modelinizi öğrenebilir miyim?
Neredeyse 2 yıllık bir BIOS sürümü kullanıyorsunuz. BIOS'unuzu güncelleyin. Aşağıda ki linkten F62 sürümünü kurun. F63a beta aşamasında olduğu için sorun yaratabilir.
Windows'unuzu da güncelleyin.
DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip kendi sitesinden en son WHQL olanı kurun.
Son olarak Vanguard yazılımını sistemden silin. (Valoranta giriş yaptığınızda otomatik olarak yüklenecektir. Manuel olarak kurmanıza gerek yok.)

Ayrıca Ekran kartı modelinizi öğrenebilir miyim?

Çözüm

Dediklerinizi uyguladım şu an düzeldi sorun. BIOS güncelledikten sonra formatlayıp Windows kurdum düzeldi şu anlık normal gibi ekran kartım GTX 1050 Ti.

İfadeler: LSD
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…