R3 1200 ve RX 570 sistem sıcaklık değerleri nasıl?

Arkadaşlar bugün Radeon ayarlarının kendi göstergesinden test ettim. Radeon ayarlarında farklı değerler. CS:GO'da ekran kartı 81'e kadar çıktı. Fakat 81'i geçmedi. ETS2'de 80 dereceyi geçmedi. Bunlar normalmi ?

30DK ETS2 . 1.5 saat Vb. CS:GO. Radeon ayarlarım otomatikte. Zero RPM açık. Boşta 47 derece. Kapalıyken 32 derece oluyor.
Hocam tam bir cevap veremeyeceğim ama 80-81 derecelerde geziyorsa daha fazla çıkmıyorsa bir sorun olacağını sanmıyorum. Ama yanlış bilgilendirmeyeyim. Yanlış anlamadıysam aralıksız iki saat oynamışsınız ve ETS2 de 80 derece, CS:GO da 81 e çıkmış 1.5 saat sonra. 1.5 saatte 1 derece artış olmuş. Dediğim gibi 83+ dereceleri görmezse bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yine de yanlış bilgilendirmek istemiyorum.
Hocam eğer XFX RX570 modeli sıcaklık değerleri açılmış başka konular varsa onlara da bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam tam bir cevap veremeyeceğim ama 80-81 derecelerde geziyorsa daha fazla çıkmıyorsa bir sorun olacağını sanmıyorum. Ama yanlış bilgilendirmeyeyim. Yanlış anlamadıysam aralıksız iki saat oynamışsınız ve ETS2 de 80 derece, CS:GO da 81 e çıkmış 1.5 saat sonra. 1.5 saatte 1 derece artış olmuş. Dediğim gibi 83+ dereceleri görmezse bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yine de yanlış bilgilendirmek istemiyorum.
İki oyunu ard-arda oynamadım. ETS 2 30DK oynadım. Max 80'i gördü 80'i geçmedi. CS:GO'da Max 81 gördü. CS:GO ortalama 78 derecelerde geziyordu. Ara sıra 80 oluyordu. Max 81. (768P , Msaa Vb. Full.)

Geri
Yukarı