R3 2200G APU Sisteme Sonradan Ekran Kartı Takılır mı?

alids4205

Decapat
Ben R3 2200G ve RX 570'li sistem toplamaya karar verdim yaklaşık 3200 civarı tutuyor. Elimde şu anlık 2000 TL var 2-3 aya 3200 civarı olacak inşallah. Şimdi ekran kartı dışındaki parçaları alıp sistemi belli bir süreliğine APU şeklinde kullanmak mı yoksa hepsini aynı anda almak mı daha mantıklı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
APU sistem sizi idare edecektir. Bütçeniz olduğundada ekran kartını ilave edersiniz. Youtubeye Yazarsanız R3 2200 G'nin apu olarak oyun performansının hiç fena olmadığını göreceksiniz, iyi forumlar.

Eğer ilk etapta Ryzen 2400G alamıyorsanız tabi ki de 2200G alıp ekran kartı olmadan kullanıp daha sonra uygun fiyatlı ekran kartı denk geldiğinde alıp sisteme ekleyebilirsiniz.

Kanka ben söylediğin sistemi kullanıyorum. Aynı anda aldım ben hepsini ama sonradan neden ilave edilmesin ekran kartı? Bir süre apu olarak kullan eline para geçince harici kartı alırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı