R3 2200G GTX 1060 Battlefront 2 FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10
Cok teşekkür ediyorum hocam bana bilgisiz demediginiz icin. Dostum sana çözümü soyluyorum, RAM'in neyse magazaya git aynısından bir tane daha al sorun bitsin. Sistemin yetersiz, çözümü de bu. Ha baska cozum bulursan yaz buraya diger arkadaşlar da faydalansın, benim bilgim bu kadar.

Tamam hocam haklısındır belki de doğrudur bir şey diyemicem daha sadece her açtım konuda böyle sisteme laf yapıp giden insanlardan biraz yoruldum su forum sitesinde kusura bakma. Sorunu çözersem buraya paylaşırım iyi günler.

Gelir RAM takacak halimiz yok. Crysis de pentium işlemci öneriyor en az ama güncel makineler bile yetişemiyor bazen. Madem insanların dediklerini ciddiye almayacaksın o engin bilginle kendin hallet.

Gelir RAM takacak halimiz yok. Crysis de Pentium işlemci öneriyor en az ama güncel makineler bile yetişemiyor bazen. Madem insanların dediklerini ciddiye almayacaksın o engin bilginle kendin hallet.

E hocam rahat ol merak etme birkaç şey yaptım ve dropu en aza indirdim. Engin bilgimle değil biraz bakıp sisteme laf yapıp geçmeyerek hallettim. Online'da bile toplasan en fazla 5 dk da 1 ya da 2 kez olmakta oda 2 saniye bile sürmüyor. İnsanların dediklerini ciddiye de alıyorum fakat sen burada destek isteyen adama sistemini değiş para harca bir anda 400 500 TL para harca diyen insan yerine yardımcı olmaya çalışan insanları takmaya çalışıyorum. Zaten dediğinizi 10 konunun en az 7 8'inde yapıyolar engin bilgin deyip laf sokmaya çalışman çok gereksiz. He bu sistem konusunda haksız mısınız evet değilsiniz fakat bu dropu en aza indirebilmek veya geçirmek varken bir anda 500 TL harcama yapmak mantıklı değil. Teşekkürler konu kapanmıştır artık.

Drop sorununu geçirmek içinse Görev Yöneticisi'nden Windows'un bazı gereksiz program ve hizmetlerini kapayıp bir de Discord'u kapatarak grafikleri akıcı veya mediumda oynarsanız geçecektir. En azından bende medium ayarda geçti akıcıya geçince işlemciye çok yük binmeye başlıyordu. Ve Online hikaye modundan daha az drop yiyor daha bir şey yapmadan bir Online deneyeyim dedim hikayedeki kadar kasmıyordu hatta hiç kasmıyor gibi bir şeydi. Bu dediklerimi yapınca yukarda söyledim gibi 5 dakikada Max 2 kez oluyor bende.

E hocam rahat ol merak etme birkaç şey yaptım ve dropu en aza indirdim. Engin bilgimle değil biraz bakıp sisteme laf yapıp geçmeyerek hallettim. Online'da bile toplasan en fazla 5 dk da 1 ya da 2 kez olmakta oda 2 saniye bile sürmüyor. İnsanların dediklerini ciddiye de alıyorum fakat sen burada destek isteyen adama sistemini değiş para harca bir anda 400 500 TL para harca diyen insan yerine yardımcı olmaya çalışan insanları takmaya çalışıyorum. Zaten dediğinizi 10 konunun en az 7 8'inde yapıyolar engin bilgin deyip laf sokmaya çalışman çok gereksiz. He bu sistem konusunda haksız mısınız evet değilsiniz fakat bu dropu en aza indirebilmek veya geçirmek varken bir anda 500 TL harcama yapmak mantıklı değil. Teşekkürler konu kapanmıştır artık.

Drop sorununu geçirmek içinse Görev Yöneticisi'nden Windows'un bazı gereksiz program ve hizmetlerini kapayıp bir de Discord'u kapatarak grafikleri akıcı veya mediumda oynarsanız geçecektir. En azından bende medium ayarda geçti akıcıya geçince işlemciye çok yük binmeye başlıyordu. Ve Online hikaye modundan daha az drop yiyor daha bir şey yapmadan bir Online deneyeyim dedim hikayedeki kadar kasmıyordu hatta hiç kasmıyor gibi bir şeydi. Bu dediklerimi yapınca yukarıda söyledim gibi 5 dakikada Max 2 kez oluyor bende.

Ve imkanınız varsa en basiti RAM'i arttırmak dedikleri gibi ağır oyun ve zaten günümüzdeki oyunlara RAM yetersiz kalıyor en az 16 GB RAM iyidir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı