Çözüldü R3 2200G oyunlarda siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PaaBaba

Hectopat
Merhaba, iyi sosyaller.
Şu ana kadar Valorant ve Witcher 3'te oldu bu sorun. Dün herhangi bir sıkıntısı yoktu.
Sistem: R3 2200G, Viper 3200MHz 8 GB tek kanal, FSP Hydro K500 80+, Gigabyte B450M S2H v2.

Oyunlar orijinal, şimdiden teşekkürler.

Yaklaşık 10 dakika Witcher 3 oynadım, envanterde ve menüde gezdim ve siyah ekran vermedi.
XMP kapalı olduğu için FPS biraz daha düşük ama artık sorunsuz oynuyorum.
Çok teşekkür ederim, sağ olun var olun @Jotariel ve @Chitoge Kirisaki
Rica ederim, o RAM'ler ile XMP açmak sorun yaratabilir eğer XMP kapalı sorun olmadıysa DDU ile sürücü kaldırmakla uğraşma. İyi akşamlar.

Yaklaşık 10 dakika Witcher 3 oynadım, envanterde ve menüde gezdim ve siyah ekran vermedi.
XMP kapalı olduğu için FPS biraz daha düşük ama artık sorunsuz oynuyorum.
Çok teşekkür ederim, sağ olun var olun @Jotariel ve @Chitoge Kirisaki

Hocam ileride RAM almayı düşünüyorsanız şimdi alın çünkü şu anda bile RAM fiyatları fazlasıyla artmaya başladı. Ayrıca sorununuzun çözülmesine sevindim.

Rica ederim, o RAM'ler ile XMP açmak sorun yaratabilir eğer XMP kapalı sorun olmadıysa DDU ile sürücü kaldırmakla uğraşma. İyi akşamlar.

Tamamdır hocam, RAM değişene kadar XMP kapalı duracak.

Hocam ileride RAM almayı düşünüyorsanız şimdi alın çünkü şu anda bile RAM fiyatları fazlasıyla artmaya başladı. Ayrıca sorununuzun çözülmesine sevindim.

O zaman ilk işim RAM almak hocam. Bilgi için teşekkürler.

Geri
Yukarı