R3 2200G sistem ne kadar eder?

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
Seneye üniversite sınavına hazırlanacağım için sistemimi satıp chromebook almayı düşünüyorum. Sizce sistemim kaç TL eder?

Ryzen 3 2200G / Gigabyte A320M-S2H / 2x8GB 3000MHz Crucial Ballistix / 120GB Apacer SSD / 250GB Kingston A2000 M.2 SSD (Intel NAND) / 500GB 5900RPM Seagate HDD / Aerocool VX Plus 400W / Zalman N2 kasa / Exper S5L-GVHS2 monitör (1 adet ölü piksel mevcut) / Philips SPK9414 mouse / Philips SPK8294 klavye / Sharkoon rush ER3 kulaklık / Rampage 70x30cm mouse pad /

Tüm parçaların en az 1 yıl garantisi de bulunmakta ve monitördeki ölü piksel dışında hiçbir sorun yok.

Hocam satmayın chromebooklar düşündüğünüzden daha kötü mesajla Bir chromebookta Intel celeron var ve sitemiz AMD ryzen 3 2200G den güç alıyor.

Hocam satmayın chromebooklar düşündüğünüzden daha kötü mesajla bir chromebookta Intel Celeron var ve sitemiz AMD Ryzen 3 2200G'den güç alıyor.

Hocam amacım oyun oynamaktan kaçınmak bu sistem elimde olduğu sürece ben ders çalışmayacağım. Şarj süresi hoşluğundan dolayı almak istiyorum ve sadece konu anlatımı videoları falan bakacağım için yeterli olacak.

Bende sana sistemi satmanı önermem ancak "Yok ben satacağım, Chrome OS yüklesem bile oyun oynarım bir şekilde." diyosan 3500-4000 aralığına sistemini satıp üzerine bir miktar para ekleyip 2016 üstü macbook almanı önerebilirim. Eski olsa bile gayet stabil bir şekilde her işine yarayacaktır.

Hocam satıp normal laptop alabilirsiniz bence Chromebook'lara bulaşmayın.

Bu seviyedeki laptoplarda en ufak oyunu kaldırsa bile eminim ki dayanamayıp indireceğim ve ben az şarj süreleri istemiyorum. Okulda laptop kullanacağım şarj süresi önemli ve tablet olarak katlanması önemli.

O zaman bu bilgisayara Chrome OS yükleyin:) ChromeOS da oyun desteği yok diye biliyorum.

Masaüstü kullanmayacağım.

Geri
Yukarı